Až třikrát více konzolí Xbox 360

Společnost Microsoft oznámila, že hodlá svoji konzoli Xbox 360 dodávat do obchodů až trojnásobnou rychlostí, než tomu bylo doposud. Může za to mimo jiné i otevření další výrobny.

Podle Microsoftu je konečně dostatek součástek na výrobu konzole, takže v brzké době by jich na trhu mělo být tolik, kolik je třeba. Z části za to může i fakt, že se Microsoft domluvil se společností Celestica, jež zahájila výrobu. Údajně by se tak měly konzole dostávat do obchodů dvakrát až třikrát rychleji. Ke konzolím je však třeba i software, takže se Microsoft vytáhli s tím, že do konce června bude k dispozici osmdesátka her. Zjednodušili si však situaci, protože do tohoto čísla hodlají započítávat i hry pro Xbox Live Arcade. Na druhou stranu se i tak jedná o výrazný nárůst, protože po počátečním boomu byla pro Xbox 360 vydána v průběhu následujících dvou měsíců pouze jedna hra - Dead of Alive 4 - která nestihla launch konzole.

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A