Babičky našich vnoučat v příběhu plném dobrodružství

Tajné organizace… kdo si někdy nepřál byt onou tajnou postavou za oponou, co všechno ví a zná; postavou, která stála u spadení létajícího talíře v Roswellu; postavou, jejíž vliv sahá dále, než mnohých politických představitelů. Odpověď je prostý – nikdo. Každý se alespoň na okamžik viděl v roli agentů FBI, CIA, KGB, STB nebo jiné třípísmenné zkratky.
Babičky našich vnoučat v příběhu plném dobrodružství
Tajné organizace… kdo si někdy nepřál byt onou tajnou postavou za oponou, co všechno ví a zná; postavou, která stála u spadení létajícího talíře v Roswellu; postavou, jejíž vliv sahá dále, než mnohých politických představitelů. Odpověď je prostý – nikdo. Každý se alespoň na okamžik viděl v roli agentů FBI, CIA, KGB, STB nebo jiné třípísmenné zkratky.

No One Lives ForeverNo One Lives Forever

Hrdinka hry No One Lives Forever je nejspíše z jiného těsta. Svou práci celým svým tělem a duší věnuje organizaci jménem Unity (Jednota :)), Jedná se o super tajnou protiteroristickou organizaci. Práce pro Unity není jednotvárná. Poznáte při ní svět (Maroko, německé Alpy, Severní Oceán, …), zajímavé lidi (zhruba dvacítka nepřátel, jejichž arzenál a schopnosti si v ničem nezadají s těmi vašimi; pozor na tělnatou operní pěvkyni s přezdívkou Frau – samotné její spatření vydá za deset návštěv masokombinátu) a samozřejmě bude čas i na to si zahrát se zajímavými věcmi (nejen několik druhů zbraní, ale i minisvářečka, slzný plyn, výbušniny, jedy… zkrátka standardní kerouacovské vybavení agentů on the road).

No One Lives ForeverNo One Lives Forever

NOLF je zvláštní hrou. Na straně jedné vychází z více či méně přibarvených příběhů skutečných agentů, na straně druhé však vše míchá dohromady tak nevkusnou formou, až se člověk nestačí divit, co všechno na něj zpoza tenké skleněné stěny kouká. Patnáct misí, kterými budete muset ve hře ke zdárnému dokončení levelu projít, snad poskytne dostatečný čas k tomu, abyste si srovnali myšlenky a pochopili všechny souvislosti, které se ve hře vyskytnou a chytili je za správný konec.

No One Lives ForeverNo One Lives Forever

Cate Archerová se narodila v březnu 1942, přičemž její matka zemřela. Poté, co její otec v roce 1956 spáchal sebevraždu se však z hodného a mladého děvčete změnila Cate v živel. Nikde nezůstala delší dobu, měla ke světu svůj specifický postoj, který se bohužel příliš neshodoval s oficiálními měřítky toho, co je správné a co není. Když ji v roce 1958 chytil při krádeži peněženky Bruno Lawrie, agent pracující pro tajnou organizaci jménem Unity, rozhodl se využít jejího nepřehlédnutelného talentu pro služby vlasti pod zástavou právě Unity. Po devíti letech se dostává již profesionálka Cate Archerová na jednu z dalších významných epizod své profesní kariéry. Zde postupně příběh přechází do samotné hry a je vymalováno – už tedy víme, proč jsme tam, kde jsme. A hurá do akce… s rozvahou.

Za zmínku pak už stoji snad jen fyzické ztvárnění dámy, podle které nakonec byl model Cate Archerové vymodelován. Touto Venuší ztělesňující příběh plný štěstí i smutku se nakonec stala po dlouhém vybírání Mitzi Martin, kterou nejspíše známe především z televizních reklam společností L'Oreal nebo Maybeline. Ať tak či tak, je vidět, že se hernímu průmyslu začíná zaprodávat čím dál více osobností, jejichž profese na první pohled se světem polygonově texturovaném nemá pražádnou souvislost.

No One Lives Forever vyjde pod taktovkou Monolith Productions (od kterých známe například hry jako Blood I a II nebo Gorky 17, ale i mnoho dalších) koncem roku 2000 – na své si přijdou jak milci PC, tak Playstationů.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

22.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A
To nejlepší z herní výstavy E3 2018: nové hity a budoucnost videoher

To nejlepší z herní výstavy E3 2018: n…

Největší světová multimediální výstava E3 je u konce a nám nezbývá, než se podívat na zoubek budoucnosti videoher.

18.  6.  2018 |