Backbone je nový ovladač pro iPhone. Pohodlně si zahrajete hry z PS4 i PS5

Cloudové hraní konečně pohodlně i v autobuse.

Společnost Backbone ve spolupráci se Sony oznámila zbrusu nový ovladač pro mobilní telefon iPhone, Backbone One Playstation Edition. Ten se inspiruje designem ovladače DualSense a jedná se o vzájemnou kolaboraci, která má hráčům zpříjemnit cloudové hraní na mobilním telefonu. 

Na iPhonu je totiž k mání aplikace Remote Play, která dovolí hrát vzdáleně hry z konzolí PS4 a PS5. Díky tomu ovladači už nebudete nijak omezení z hlediska rozhraní a ovládání a můžete si zplna vychutnat všechny své oblíbené hry na cestách. 

4K_4.jpg

Pokud vás ovladač zaujal, lze si jej zakoupit za 100 dolarů na oficiálních stránkách. V České republice prozatím oficiální distribuce k mání není. 

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Týmová rubačka Warhammer 40k: Darktide se odkládá na konec roku

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,