Bad Company se speciální speciální edicí

Vydání pokračování úspěšné válečné akce Battlefield: Bad Company je sice ještě nějaký ten měsíc vzdálené, ale to lidem v Electronic Arts v žádném případě nezabránilo, aby nás na hru navnadili představením chystané speciální limitované edice.

A ta si protentokrát přídomek "speciální" skutečně zaslouží. V dobách, kdy tvůrci své tituly doplňují o antické dýky, pozlacené kompasy a brýle pro noční vidění, si totiž v EA DICE řekli, že na to půjdou tak trochu jinak, díky čemuž nebude rozšířená edice Bad Company 2 dost možná obsahovat nic hmatatelného. Kromě hry, samozřejmě.

VIDEO: 2332 'Battlefield: Bad Company 2 - Limited Edition trailer'

V současné době se totiž počítá pouze s přítomností šesti unikátních in-game featurek, jež vám na bojišti poskytnou oproti ostatním okamžitou výhodu. Zajímává volba. Těšit se nicméně můžete na extra brnění pro jakékoliv vaše vozidlo, vyhypovanou palebnou sílu, senzor odhalující nepřátele přímo před vozem, či magnetickou šipku, jež se přichytí na libovolný dopravní prostředek a umožní tak vašim spolubojovníkům dodatečné vyhledání a zaměření.

A aby toho nebylo málo, majitelé téhle kompilace dostanou i dvě klasické zbraně z Battlefield 1943 - kulomet M1A1 a pistoli M1911. Zda-li vám tohle všechno stojí za navýšenou cenu je už jen a jen na vás.

Zdroj: Team Xbox

Související články
  1. Střípky a galerie z BF: Bad Company 2
  2. GC: BF: Bad Company 2 v pohybu