Bad Company se speciální speciální edicí

Vydání pokračování úspěšné válečné akce Battlefield: Bad Company je sice ještě nějaký ten měsíc vzdálené, ale to lidem v Electronic Arts v žádném případě nezabránilo, aby nás na hru navnadili představením chystané speciální limitované edice.

A ta si protentokrát přídomek "speciální" skutečně zaslouží. V dobách, kdy tvůrci své tituly doplňují o antické dýky, pozlacené kompasy a brýle pro noční vidění, si totiž v EA DICE řekli, že na to půjdou tak trochu jinak, díky čemuž nebude rozšířená edice Bad Company 2 dost možná obsahovat nic hmatatelného. Kromě hry, samozřejmě.

VIDEO: 2332 'Battlefield: Bad Company 2 - Limited Edition trailer'

V současné době se totiž počítá pouze s přítomností šesti unikátních in-game featurek, jež vám na bojišti poskytnou oproti ostatním okamžitou výhodu. Zajímává volba. Těšit se nicméně můžete na extra brnění pro jakékoliv vaše vozidlo, vyhypovanou palebnou sílu, senzor odhalující nepřátele přímo před vozem, či magnetickou šipku, jež se přichytí na libovolný dopravní prostředek a umožní tak vašim spolubojovníkům dodatečné vyhledání a zaměření.

A aby toho nebylo málo, majitelé téhle kompilace dostanou i dvě klasické zbraně z Battlefield 1943 - kulomet M1A1 a pistoli M1911. Zda-li vám tohle všechno stojí za navýšenou cenu je už jen a jen na vás.

Zdroj: Team Xbox

Související články
  1. Střípky a galerie z BF: Bad Company 2
  2. GC: BF: Bad Company 2 v pohybu

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A