BAFTA předá na E3 speciální ocenění pro Epic Games

Generální ředitel Tim Sweeney na E3 převezme speciální cenu.
BAFTA předá na E3 speciální ocenění pro Epic Games

Bristká filmová akademie oznámila, že se chystá odměnit vývojáře, kteří stojí za Fortnite či Unreal Enginem a dát jim speciální ocenění. Cenu má převzít v Los Angeles generální ředitel společnosti Tim Sweeney. Mezi předchozí oceněné touto speciální cenou patří například Amy Hennig (Uncharted, Soul Reaver), Nolan North (Uncharted, Assassin´s Creed, The Last of Us) nebo Brenda Romero (Jagged Alliance).

Epic Games získává tvůrce Rocket League pod svá křídla

Epic Games získává tvůrce Rocket League pod svá křídla

Někteří lidé, kteří jsou do celé události zapletení prý tvrdí, že jde o odměnu za snahu Epicu o podporu kreativity a představivosti vývojářských týmů všech velikostí v průběhu posledních let. Spousta z těchto vývojář také dosáhla právě na ceny BAFTA. I proto je logické, že přínos Epic Games chtějí lidé z Britské akademie ocenit za jejich vliv na herní průmysl. 

Epic plánuje i nadále získávat pro svůj obchod exkluzivity

Epic plánuje i nadále získávat pro svůj obchod exkluzivity

Tento krok bezpochyby ještě více rozvíří diskuse o tom, jaký je vlastně vliv Epic Games na herní trh a zda je dobře, že se mu v současné době daří konkurovat největší počítačové platformě - Steamu. Je podle vás cena pro Epic Games na místě?

 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A