Baldur's Gate 3 oficiálně odhaleno, podívejte se na debutovou ukázku

Sen mnoha fanoušků se splnil.
Baldur

Po malém úniku to tu máme černé na bílém. Studio Larian na konferenci platformy Google Stadia odhalilo toužebně očekávaný třetí díl své fantasy série Baldur's Gate, první plnohodnotné pokračování od roku 2001, kdy ji nechalo studio BioWare napospas osudu. 

Titul si zachová tradiční pravidla a herní mechaniky žánru D&D a prý nabídne hráči nesrovnatelnou svobodu v rozhodování, ale také pykání při následcích svých činů. Vrátí se i unikátní postavy, které vás budou počas příběhu následovat. 

Baldur's Gate 3 bude možné hrát jak sólo, tak v kooperaci a jak se můžete přesvědčit z premiérového teaseru, atmosféra bude značně temná. Více informací se snad dozvíme během brzké E3, prozatím to vypadá, že se dočkáme minimálně na platformě PC a Google Stadia.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude součástí světa WoW

Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude …

Od datadisku Shadowlands ho můžete potkat ve světě Azerothu, a i ti, kteří WoW nehrají a Reckfula vlastně vůbec neznají, musí uznat že se jedná o velice pěkné gesto.

10.  8.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A
Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafikou a DLSS 2.0

Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafik…

Nejnovější technologie v precizně optimalizovaném enginu pana Kojimy.

8.  8.  2020 | | 8 N/A