BANG – GunShip Elite = Privateer trochu jinak

Taky vám zamrazí v zádech při pomyšlení na nekonečnost vesmíru? Toužíte po setkání s jinými civilizacemi? Myslíte si, že budou chtít mír také? Anebo jste fanouškem StarTrekové vesmírné vize? Ať tak nebo jinak co se posadit do kokpitu meziplanetární stíhačky a vyrazit do BOJE!!!
BANG – GunShip Elite = Privateer trochu jinak
Taky vám zamrazí v zádech při pomyšlení na nekonečnost vesmíru? Toužíte po setkání s jinými civilizacemi? Myslíte si, že budou chtít mír také? Anebo jste fanouškem StarTrekové vesmírné vize? Ať tak nebo jinak co se posadit do kokpitu meziplanetární stíhačky a vyrazit do BOJE!!!

BangBang

Milovníci vesmírných stříleček se mohou těšit na hru, která vzdáleně připomíná boje vesmírných korábů známé třeba ze hry Privateer. Jejím autorem je Redstorm a původní engine této hry slibuje mnoho nových a autentických zážitků.

BangBang

Nejdříve trochu příběhu:
Mladý a talentovaný stíhač Xaha se ocitá uprostřed války. Nemá ještě potřebný věk, ale ztráty aliance si žádají urychlená řešení. Proto usedá do svého malého korábu a vrhá se vstříc novým dobrodružstvím, která na sebe nedají dlouho čekat. Konec konců, co se může přihodit při střetu hned několika vesmírných ras, které nechtějí sdílet společné zdroje surovin a nekonečný prostor vesmíru připadá každé z nich jako malé hřiště, kde je místo jen a jen pro ni. Tou zlou a ničící rasou je Sektar, která najímá žoldáky pro splnění svých podlých plánů.

BangBang

Xaha je Arikhanec, jeden ze tří členů Aliance, která chrání své rodiny a základny. Právě Dagon základny jsou prvním cílem Sektaru. Vypadá to logicky zničit mozky Aliance, aby se už nemohla vzpamatovat a oplatit protiúderem. Ztráty jsou obrovské, a tak je osud celé Aliance v rukou mladých a nezkušených pilotů jako Xaha. Často budete v boji sami a přesila nepřátel vás obklopí ze všech stran. Nikdy to však nevzdávejte. Odměnou vám bude skvělý zážitek.

BangBang

Čeká vás 19 misí v původním 3D realtime vesmíru. Ve hře je použita nová renderovací metoda, která umožní vychutnat všechny efekty ikdyž nevlastníte Athlon na 1GHz a Ge256. A navíc je zde také nová umělá inteligence, která reaguje na vaše získané zkušenosti s řízením stroje a podle nich přizpůsobí jeho další vlastnosti. Další informace můžete získat na www.redstorm.com

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

včera | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

včera | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |