BANG – GunShip Elite = Privateer trochu jinak

Taky vám zamrazí v zádech při pomyšlení na nekonečnost vesmíru? Toužíte po setkání s jinými civilizacemi? Myslíte si, že budou chtít mír také? Anebo jste fanouškem StarTrekové vesmírné vize? Ať tak nebo jinak co se posadit do kokpitu meziplanetární stíhačky a vyrazit do BOJE!!!
BANG – GunShip Elite = Privateer trochu jinak
Taky vám zamrazí v zádech při pomyšlení na nekonečnost vesmíru? Toužíte po setkání s jinými civilizacemi? Myslíte si, že budou chtít mír také? Anebo jste fanouškem StarTrekové vesmírné vize? Ať tak nebo jinak co se posadit do kokpitu meziplanetární stíhačky a vyrazit do BOJE!!!

BangBang

Milovníci vesmírných stříleček se mohou těšit na hru, která vzdáleně připomíná boje vesmírných korábů známé třeba ze hry Privateer. Jejím autorem je Redstorm a původní engine této hry slibuje mnoho nových a autentických zážitků.

BangBang

Nejdříve trochu příběhu:
Mladý a talentovaný stíhač Xaha se ocitá uprostřed války. Nemá ještě potřebný věk, ale ztráty aliance si žádají urychlená řešení. Proto usedá do svého malého korábu a vrhá se vstříc novým dobrodružstvím, která na sebe nedají dlouho čekat. Konec konců, co se může přihodit při střetu hned několika vesmírných ras, které nechtějí sdílet společné zdroje surovin a nekonečný prostor vesmíru připadá každé z nich jako malé hřiště, kde je místo jen a jen pro ni. Tou zlou a ničící rasou je Sektar, která najímá žoldáky pro splnění svých podlých plánů.

BangBang

Xaha je Arikhanec, jeden ze tří členů Aliance, která chrání své rodiny a základny. Právě Dagon základny jsou prvním cílem Sektaru. Vypadá to logicky zničit mozky Aliance, aby se už nemohla vzpamatovat a oplatit protiúderem. Ztráty jsou obrovské, a tak je osud celé Aliance v rukou mladých a nezkušených pilotů jako Xaha. Často budete v boji sami a přesila nepřátel vás obklopí ze všech stran. Nikdy to však nevzdávejte. Odměnou vám bude skvělý zážitek.

BangBang

Čeká vás 19 misí v původním 3D realtime vesmíru. Ve hře je použita nová renderovací metoda, která umožní vychutnat všechny efekty ikdyž nevlastníte Athlon na 1GHz a Ge256. A navíc je zde také nová umělá inteligence, která reaguje na vaše získané zkušenosti s řízením stroje a podle nich přizpůsobí jeho další vlastnosti. Další informace můžete získat na www.redstorm.com

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A
Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, novinkách a budoucnosti hry

Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, …

DayZ je ve vývoji už opravdu dlouho. Naštěstí se na něm stále pracuje a jak nás vývojáři z Bohemia Interactive na Gamescomu ujistili, mají hodně plánů, co se hrou chtějí dělat.

7.  9.  2018 | | 8 N/A
F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (recenze)

F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (r…

Codemasters jsou mistři závodních her a letošní ročník formulí patří k tomu nejlepšímu. Skoro.

16.  9.  2018 | | 3 N/A
Za malý poměr hráček si může herní průmysl sám, říká Alžběta Trojanová

Za malý poměr hráček si může herní prů…

11.  9.  2018 | | 15 N/A