BANG – GunShip Elite = Privateer trochu jinak

Taky vám zamrazí v zádech při pomyšlení na nekonečnost vesmíru? Toužíte po setkání s jinými civilizacemi? Myslíte si, že budou chtít mír také? Anebo jste fanouškem StarTrekové vesmírné vize? Ať tak nebo jinak co se posadit do kokpitu meziplanetární stíhačky a vyrazit do BOJE!!!
BANG – GunShip Elite = Privateer trochu jinak
Taky vám zamrazí v zádech při pomyšlení na nekonečnost vesmíru? Toužíte po setkání s jinými civilizacemi? Myslíte si, že budou chtít mír také? Anebo jste fanouškem StarTrekové vesmírné vize? Ať tak nebo jinak co se posadit do kokpitu meziplanetární stíhačky a vyrazit do BOJE!!!

BangBang

Milovníci vesmírných stříleček se mohou těšit na hru, která vzdáleně připomíná boje vesmírných korábů známé třeba ze hry Privateer. Jejím autorem je Redstorm a původní engine této hry slibuje mnoho nových a autentických zážitků.

BangBang

Nejdříve trochu příběhu:
Mladý a talentovaný stíhač Xaha se ocitá uprostřed války. Nemá ještě potřebný věk, ale ztráty aliance si žádají urychlená řešení. Proto usedá do svého malého korábu a vrhá se vstříc novým dobrodružstvím, která na sebe nedají dlouho čekat. Konec konců, co se může přihodit při střetu hned několika vesmírných ras, které nechtějí sdílet společné zdroje surovin a nekonečný prostor vesmíru připadá každé z nich jako malé hřiště, kde je místo jen a jen pro ni. Tou zlou a ničící rasou je Sektar, která najímá žoldáky pro splnění svých podlých plánů.

BangBang

Xaha je Arikhanec, jeden ze tří členů Aliance, která chrání své rodiny a základny. Právě Dagon základny jsou prvním cílem Sektaru. Vypadá to logicky zničit mozky Aliance, aby se už nemohla vzpamatovat a oplatit protiúderem. Ztráty jsou obrovské, a tak je osud celé Aliance v rukou mladých a nezkušených pilotů jako Xaha. Často budete v boji sami a přesila nepřátel vás obklopí ze všech stran. Nikdy to však nevzdávejte. Odměnou vám bude skvělý zážitek.

BangBang

Čeká vás 19 misí v původním 3D realtime vesmíru. Ve hře je použita nová renderovací metoda, která umožní vychutnat všechny efekty ikdyž nevlastníte Athlon na 1GHz a Ge256. A navíc je zde také nová umělá inteligence, která reaguje na vaše získané zkušenosti s řízením stroje a podle nich přizpůsobí jeho další vlastnosti. Další informace můžete získat na www.redstorm.com

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

včera | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A