Baseballový zápas se odehraje na Xboxech!

Kroutíte při čtení nadpisu tohoto článku hlavou a nevěříte svým očím, případně si myslíte, že jde o výplod některého z bulvárních plátků? Ne, je tomu opravdu tak, a dokonce jde o seriózní informaci. Dva americké baseballové týmy totiž souhlasily s návrhem Microsoftu, a tak odehrají první dvě směny vzájemného duelu na konzolích Xbox ve hře MVP Baseball 2005.

Týmy Kansas City T-Bones a Schaumburg Foyere se ovšem rozhodli, že o zápas nepřipraví ani diváky. Ti se tak mohou těšit na to, že konzolový duel bude přenášen na velkoplošné obrazovky. Jak již ovšem bylo řečeno, na televizorech se neodehraje celý zápas, ale pouze první dvě směny. Zajímavé na tom všem je, že výsledek ze zápasu na konzolích bude započítán do průběhu „na hřišti“.  Doufejme jen, že to není poslední případ, a že se s podobnými polo-skutečnými zápasy budeme setkávat častěji.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A