Battle Royale hit Apex Legends se koncem roku dostane i na mobily

EA chce rozšiřovat své portfolio a Apex Legends bude následovat příklad PUBG.

Dlouho se o tom spekulovalo a nyní to konečně bude realitou. Stejně jako PUBG Mobile i Apex Legends míří na mobilní platformy, konkrétně iOS a Android. Stát by se tak mělo koncem letošního roku, což potvrdil CEO Electronic Arts Andre Wilson na nedávné konferenci investorů. Ještě předtím slíbila hra také crossplay mezi konzolemi a PC.

Kromě crossplay se má hra objevit také na konzoli Nintendo Switch, takže hodlá Respawn pomalu ale jistě rozšiřovat možnosti hry i komunity jako takové. V tuto chvíli probíhá ve hře jeden z nových eventů jménem Lost Treasures Collection.

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Skate 4 by mohl mít otevřený svět a obsah generovaný hráči

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,