Battlefield 2042 chystá na začátek prosince obří update. Vrátí se i některé prvky

DICE oznámilo velký seznam změn a oprav, které míří na moderní bojiště.

Co si budeme povídat. Battlefield 2042 startoval ve velmi špatném technickém stavu a rozbitou hru se snaží DICE pomalu ale jistě dávat dohromady. Na začátek prosince se ostatně chystá obrovská aktualizace, která opraví spoustu chyb a bugů a dokonce vrátí do hry některé populární prvky. 

Na oficiálním blogu se tvůrci rozepsali o tom, co všechno se má ve hře změnit k lepšímu. Podstatné prvky jsou jasné - odstranit bugy, zlepšit technický stav hry, nerfnout některé zbraně a dopravní prostředky, zlepšit přehlednost uživatelského rozhraní a pořešit ty nejzásadnější chyby. 

Potěší mimo jiné i malé detaily, které do hry přibydou. Pokud nyní budete například mít málo zdraví, UI vám zvýrazní spoluhráče poblíž, kteří mají lékárničku. Ikonky v prostředí se nyní budou interaktivně zvětšovat a zmenšovat podle toho, jak blízko se nacházíte, takže bude situace mnohem přehlednější. Konečně i poznáme, kdo přesně je v našem týmu a kdo v týmu nepřátelském. 

DICE slibuje také solidně zapracovat na zvukové stránce hry, která je tak trochu nekvalitní. AI boti dostanou dávku inteligence k dobru a hratelnost během zápasů by tak měla být o něco plynulejší. 

Pro více informací rozhodně navštivte oficiální blog

Váš názor Další článek: Herní divize studia Weta Workshop láká na novou hru z milované světové IP

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Recenze hry Bayonetta 3. Sexy čarodějnice rozjela další parádní show plnou akce

Recenze hry Bayonetta 3. Sexy čarodějnice rozjela další parádní show plnou akce

Třetí Bayonetta po 8 letech vývoje konečně dorazila na Switch a pořád to umí pořádně rozjet. Zároveň opět potvrzuje fakt, že Nintendo nevydává jen rodinné hry.  

Martin Nahodil
Bayonetta 3Nintendo SwitchRecenze
Vypadá jako iPhone 14 Pro Max, ale zdání klame. Čínská kopie však stojí jen dvacetinu toho, co originál

Vypadá jako iPhone 14 Pro Max, ale zdání klame. Čínská kopie však stojí jen dvacetinu toho, co originál

** Kopii iPhonu 14 Pro Max dnes pořídíte o 90% levněji, než originál ** Krabička je stejná, telefon má samozřejmě jiný hardware i výkon ** I přesto máte pocit, že držíte skutečný iPhone

Martin Chroust
ČínaKopie
Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

18:10 | Na PlayStationu 5 si můžete zdarma vyzkoušet demo akční adventury Forspoken od tvůrců Final Fantasy XV. Hra pak 24. ledna vyjde vedle PS5 i na PC. 
15:36 | Začátkem příštího roku vyjde pokračování prvoválečné příběhovky Valiant Hearts. Tentokrát si ho zahrajeme jen na mobilech v rámci předplatného služby Netflix. 
13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách