Battlefield 4 láká na své odhalení dvojicí teaserů a spekulacemi

Velmi blízké setkání s vojenskou technikou.
Battlefield 4 láká na své odhalení dvojicí teaserů a spekulacemi

O tom, že vyjde Battlefield 4, víme už více než rok, ovšem teprve teď má dojít k pořádnému odhalení hry. Stane se tomu 27. března, jak je uváděno na konci dvojice teaserů. Ostatně to samé datum je vidět i na oficiální stránce hry. Na webu Bf4central jsou k nalezení i první spekulace o obsahu hry. Prý půjde spíš o drobná vylepšení hry, než nějaké masivní změny. Battlefield 4 má mít opět multiplayer až pro 64 hráčů, ovšem mapy budou prý větší a detailnější.

Přidá se třetí frakce, podle všeho by se mělo jednat o Čínu, která by prý měla být hlavním protivníkem Američanů. Když už jsme u toho, kampaň/co-op nemá chybět, příběh píší jiní autoři. Hra ovšem bude primárně koncipovaná pro hru více hráčů, přinese více módů i map pro boj nablízko, vrátit se má i Commander mód, ve kterém jeden hráč dává příkazy ostatním.

Frostbite 2,5 engine má na PC podporovat DX 11 a tesselaci, prý se dočkáme i dynamického počasí a podobně. Battlefield 4 vyjde i pro next-gen konzole, ale podle spekulací bude rozlišení uzamknuto na 720p, ovšem při stabilních 60 fps. Hra slibuje podporu Battlefield Premium od začátku, tvůrci mají v plánu i celou řádku DLC s novými (i starými známými) mapami. No, zní to poměrně hodnověrně, uvidíme příští týden, zda se něco z toho potvrdí.

Zdroj: Bf4central

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 nejšílenějších pařeb, které si můžete zahrát na Steamu

8 nejšílenějších pařeb, které si můžet…

Během letošního roku se Valve rozhodlo, že Steam Greenlight neplní tu roli, kterou od něj požadovalo. Skrz něj se na Steam totiž dostávaly opravdové zrůdnosti, jako třeba simulátor kamene. Tomu měla zabránit nová služba jménem Steam Direct. Jak si můžete všimnout, opět jim to tak úplně nevyšlo, a i nadále tak v nejpopulárnější digitální distribuci PC her naleznete unikátní šílenosti. Nabízíme vám ty nejbizarnější z nich!

14.  9.  2017 | | 7 N/A
Hrajeme sci-fi akci Destiny 2: epický fotoseriál z výpravy

Hrajeme sci-fi akci Destiny 2: epický …

Destiny 2 je hra plná rozporů. Po několika desítkách hodin strávených v jejím světě vám ale můžeme říct jedno. Budete nadávat, ale nebudete se moci odtrhnout.

9.  9.  2017 | | 2 N/A
7 nejděsivějších herních zážitků, které nesmíte hrát v noci

7 nejděsivějších herních zážitků, kter…

Strach a hrůza patří spíše k nepříjemným a nechtěným pocitům. Přesto je ovšem mnohdy záměrně vyhledáváme a jejich přítomnost si doslova užíváme, což je vlastně jeden z velkých paradoxů zábavního průmyslu. Hororové zážitky nás naplňují a přitahují zároveň, a to v jakékoli podobě. Pojďme si připomenout ty nejděsivější hry, které si lze v rámci videoher můžeme užít.

12.  9.  2017 | | 6 N/A
Kontroverze ve hrách napříč časem aneb co to hraješ!

Kontroverze ve hrách napříč časem aneb…

Kontroverzní témata a hry. Něco, co přiláká jak stovky zákazníků, tak moralistů a kritiků. Jak se má situace v moderní společnosti?

20.  9.  2017 | | 5 N/A
Herní filosofie: samotářské zážitky žijí dál

Herní filosofie: samotářské zážitky ži…

Byl tady Skyrim, bylo tady Divinity a teď tady máme třeba Uncharted. Singleplayer zkrátka stále táhne, nyní snad možná ještě více než kdy dříve.

16.  9.  2017 | | 7 N/A
WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

Nasaďte helmu, zapněte pásy a připravte se ke startu. Nový ročník WRC je konečně tady. A tak se ptáme, má v letošní konkurenci závodních her šanci na úspěch?

18.  9.  2017 | | 1 N/A
Herní agenda: konec okurkové sezóny

Herní agenda: konec okurkové sezóny

Tak jsme přežili letošní okurkovou sezónu a pomalu ale jistě se k nám dostávají tituly, na které jsme se takovou dobu těšili. Je libo strategii, čistokrevnou akční jízdu nebo pohodovou adventuru? To všechno se objevilo během minulého měsíce.

8.  9.  2017 |
Humble Bundle má slevy na hry od Bethesdy, Dooma a Wolfa koupíte za pár kaček

Humble Bundle má slevy na hry od Bethe…

Humble Bundle nás často těší skvělým akcemi a slevami na hry starší i nové a nyní se do víru dění přidala Bethesda se svým zástupem hitů.

18.  9.  2017 | | 1 N/A