Battlefield 4 láká na své odhalení dvojicí teaserů a spekulacemi

Velmi blízké setkání s vojenskou technikou.
Battlefield 4 láká na své odhalení dvojicí teaserů a spekulacemi

O tom, že vyjde Battlefield 4, víme už více než rok, ovšem teprve teď má dojít k pořádnému odhalení hry. Stane se tomu 27. března, jak je uváděno na konci dvojice teaserů. Ostatně to samé datum je vidět i na oficiální stránce hry. Na webu Bf4central jsou k nalezení i první spekulace o obsahu hry. Prý půjde spíš o drobná vylepšení hry, než nějaké masivní změny. Battlefield 4 má mít opět multiplayer až pro 64 hráčů, ovšem mapy budou prý větší a detailnější.

Přidá se třetí frakce, podle všeho by se mělo jednat o Čínu, která by prý měla být hlavním protivníkem Američanů. Když už jsme u toho, kampaň/co-op nemá chybět, příběh píší jiní autoři. Hra ovšem bude primárně koncipovaná pro hru více hráčů, přinese více módů i map pro boj nablízko, vrátit se má i Commander mód, ve kterém jeden hráč dává příkazy ostatním.

Frostbite 2,5 engine má na PC podporovat DX 11 a tesselaci, prý se dočkáme i dynamického počasí a podobně. Battlefield 4 vyjde i pro next-gen konzole, ale podle spekulací bude rozlišení uzamknuto na 720p, ovšem při stabilních 60 fps. Hra slibuje podporu Battlefield Premium od začátku, tvůrci mají v plánu i celou řádku DLC s novými (i starými známými) mapami. No, zní to poměrně hodnověrně, uvidíme příští týden, zda se něco z toho potvrdí.

Zdroj: Bf4central

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Podle Kingdom Come: Deliverance vznikla oficiální turistická příručka

Podle Kingdom Come: Deliverance vznikl…

3.  8.  2018 | | 3 N/A
Minecraft zdarma: 5 her, které si můžete zahrát hned teď

Minecraft zdarma: 5 her, které si může…

Minecraft se dočkal extrémního úspěchu a dodnes staví své domy z bloků miliony hráčů. I když mnoho lidí hru „upirátilo“, my jsme proti pořizování her na černo. Pokud si však chcete zahrát Minecraft a nechcete platit, možná vám pomůžou naše tipy na jiné parádní herní kousky.

15.  8.  2018 | | 3 N/A
GamesCom 2018: jaké hry nás čekají na největší evropské výstavě?

GamesCom 2018: jaké hry nás čekají na …

Jedna velká výstava proběhla teprve nedávno a už se na nás chystá další. Jako každý rok se bude v německém Kolíně konat Gamescom, kde se podle všeho letos předvede opravdu hodně nadějných kousků. Pojďme se podívat na ty, které byste rozhodně neměli minout.

2.  8.  2018 | | 2 N/A
Reportáž: Navštívili jsme virtuální hernu v Praze

Reportáž: Navštívili jsme virtuální he…

Virtuální realita vás doslova shodí na zem.

8.  8.  2018 |
Red Dead Redemption 2 vypadá jako dokonalá westernovka od Tarantina

Red Dead Redemption 2 vypadá jako doko…

Rockstar špatné hry nedělá. A když spojíte divoký západ s jedním z nejlepších studií, máte zaděláno na hit.

12.  8.  2018 |