FPS | DLC

Battlefield V s novým rozšířením míří do války v Tichomoří

Další rozšíření pro Battlefield V nás tentokrát vezme do Pacifiku.

Další rozšíření Battlefieldu V míří do války v Tichomoří. Přinese nové mapy, frakce a výzvy s odměnami. Budete se tak moci vrhnout do bojů mezi americkou a japonskou armádou, které zahrnují nekompromisní bitvy na třech nových mapách. První z nich je Iwo Jima, na které si užijete režim King of the Hill. Pacific Storm je mapa, která je inspirovaná mapou Parcel Storm z Battlefieldu 4 a nabídne i pořádně extrémní počasí. Poslední mapa se přidá v prosinci, kdy se zpřístupní Wake Island, který už věrní fanoušci série důvěrně znají.

Čekají nás i nové zbraně a další doplňky jako speciální skiny. Chybět by potom neměla ani vojenská vozidla. Co všechno najdete v novém rozšíření pro Battlefield V se můžete dočíst přímo na stránkách EA. Těšit se na něj mohou všichni hráči, kteří Battlefield V vlastní, a to už 31. října zcela zdarma.

Váš názor Další článek: Northgard: severská zima je krutá | Recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření

Aktuality

24. listopadu | Dead Island 2 se sice opozdí, ale už 6. prosince uvidíme nové záběry z hraní. Máme se těšit na akci, brutalitu a hordu zombíků. 
24. listopadu | Studio, které jsme dříve znali jako Square Enix Montréal, zavírá krám a s ním končí i podpora jeho starších her. Od 1. prosince už Arena Battle Champions, Deus Ex Go, Hitman Sniper: The Shadows ani Space Invaders: Hidden Heroes na Play Store ani App Store nenajdete. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách