Bayonetta 3 má datum vydání. Sexy čarodějka se do boje proti homunkulům pustí v říjnu

Nintendo se při oznamování svých novinek obejde bez velkých prezentací už nějakou dobu. Stejně je to i s Bayonettou 3, ke které bez větších okolků vypustili trailer spolu s datem vydání.

Třetí Bayonetta je jednou z her, kterou fanoušci Nintenda vyhlíželi na každém z posledních Directů. Tvůrci přiznali, že oznámení hry přišlo předčasně, a tak je mezi představením a samotným vydáním větší rozestup, než plánovali. Čekání ale bude zanedlouho konec. V novém traileru, kde se můžete podívat, jak bude hra vypadat v akci, se také ukázalo datum vydání, které připadá na 28. října letošního roku. Stejně jako druhý díl bude i pokračování exkluzivitou pro konzoli od Nintenda.

Mocná čarodějka se tentokrát bude vypořádávat s biologickými zbraněmi - Homunculi. Z jejich jména je jasné, že jsou to uměle stvořené živé bytosti. Jak můžete vidět v traileru, Bayonetta si pro ně přichystala pořádnou akci. Naučila se nové kousky a nebude jediná, koho v průběhu hry dostaneme do rukou. Krátkovlasá čarodějka v zácviku se jmenuje Viola a doprovází jí její kočičí společník Cheshire. Nebudou chybět ale ani známé tváře jako třeba obchodník Rodin. 

Bitvy je zavedou do různých částí světa. Kromě ulic Tokia Bayonetta zamíří třeba do čínských hor. Z ukázky vypadá pokračování velmi dobře. U hack'n'slash mlátičky je plynulost důležitým prvkem. U minulých dílů nás studio PlatinumGames nezklamalo, takže věříme, že nás stejně potěší i tentokrát.

Zdroj: Nintendo

Váš názor Další článek: Unikla raná verze Skate 4 z loňského září. Vývojáři prosí, aby ji hráči nestahovali

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,