Beasts - tamagoči od Creature Labs?

Firma Creative Labs je skutečně tvořivá a zvídavá. Její předchozí výtvory - série Creatures - se však netěšily právě nejvyšší přízni od těch normálních hráčů (ačkoliv prodejnost byla velmi dobrá). Creative si ve svých hrách zahrávají s umělou inteligencí.
Beasts - tamagoči od Creature Labs?
Firma Creative Labs je skutečně tvořivá a zvídavá. Její předchozí výtvory - série Creatures - se však netěšily právě nejvyšší přízni od těch normálních hráčů (ačkoliv prodejnost byla velmi dobrá). Creative si ve svých hrách zahrávají s umělou inteligencí. Nechce se mi jejich výtvory urážet srovnáním s přiblblými tamagoči, ale v podstatě jde o to samé - starat se a vychovávat různá, z počátku dementní zvířátka. Narozdíl od těch tamagoči, tady hraje hlavní roli slovo vychovávat. Učit je postarat se o sebe a v neposlední řadě taky naučit je pobavit vás.

Už jenom název Beasts dává tušit, že se zde Creative Labs odkloní od bezbranných a veselých kreatůrek z Creatures. Tady totiž jedna těžební společnost začala těžit v dodnes zapomenuté a odlehlé v části naší zeměkoule. A tím probudila jednu starodávnou rasu, která měla radši zůstat skryta. Říkejme jim jakkoliv - yetiové, lední mužové nebo (v Americe) bigfooti. Na tom nezáleží. Na čem ale záleží je to, že se skupinka těchto obrovských, velmi silných a rychlých tvorů vydala na jejich křížovou výpravu proti narušitelům jejich území. A vy jste tady od toho, aby jste přidali k jejich, u her od Creative Labs již klasicky dobré AI, inteligenci svoji vlastní.

Ty bestie bude kromě vás ovládat i "artificial life technology", což je nová technologie od Creative Labs, která jim má doslova vdechnout život. Má z těch opiček udělat unikání tvory. No uvidíme, nicméně jestli je nějaká firma, které se dá, co se týče slibů ohledně vymakané AI, věřit, pak jí bezpochyby je Creative Labs. Beasts by měli vyjít až v druhé čtvrtině roku 2001.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

K boji proti lootboxům se připojují další země, nechybí ani ČR

K boji proti lootboxům se připojují da…

20.  9.  2018 | | 29 N/A
Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
Za malý poměr hráček si může herní průmysl sám, říká Alžběta Trojanová

Za malý poměr hráček si může herní prů…

11.  9.  2018 | | 15 N/A
F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (recenze)

F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (r…

Codemasters jsou mistři závodních her a letošní ročník formulí patří k tomu nejlepšímu. Skoro.

16.  9.  2018 | | 3 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A