Beasts - tamagoči od Creature Labs?

Firma Creative Labs je skutečně tvořivá a zvídavá. Její předchozí výtvory - série Creatures - se však netěšily právě nejvyšší přízni od těch normálních hráčů (ačkoliv prodejnost byla velmi dobrá). Creative si ve svých hrách zahrávají s umělou inteligencí.
Beasts - tamagoči od Creature Labs?
Firma Creative Labs je skutečně tvořivá a zvídavá. Její předchozí výtvory - série Creatures - se však netěšily právě nejvyšší přízni od těch normálních hráčů (ačkoliv prodejnost byla velmi dobrá). Creative si ve svých hrách zahrávají s umělou inteligencí. Nechce se mi jejich výtvory urážet srovnáním s přiblblými tamagoči, ale v podstatě jde o to samé - starat se a vychovávat různá, z počátku dementní zvířátka. Narozdíl od těch tamagoči, tady hraje hlavní roli slovo vychovávat. Učit je postarat se o sebe a v neposlední řadě taky naučit je pobavit vás.

Už jenom název Beasts dává tušit, že se zde Creative Labs odkloní od bezbranných a veselých kreatůrek z Creatures. Tady totiž jedna těžební společnost začala těžit v dodnes zapomenuté a odlehlé v části naší zeměkoule. A tím probudila jednu starodávnou rasu, která měla radši zůstat skryta. Říkejme jim jakkoliv - yetiové, lední mužové nebo (v Americe) bigfooti. Na tom nezáleží. Na čem ale záleží je to, že se skupinka těchto obrovských, velmi silných a rychlých tvorů vydala na jejich křížovou výpravu proti narušitelům jejich území. A vy jste tady od toho, aby jste přidali k jejich, u her od Creative Labs již klasicky dobré AI, inteligenci svoji vlastní.

Ty bestie bude kromě vás ovládat i "artificial life technology", což je nová technologie od Creative Labs, která jim má doslova vdechnout život. Má z těch opiček udělat unikání tvory. No uvidíme, nicméně jestli je nějaká firma, které se dá, co se týče slibů ohledně vymakané AI, věřit, pak jí bezpochyby je Creative Labs. Beasts by měli vyjít až v druhé čtvrtině roku 2001.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

22.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A