Beasts - tamagoči od Creature Labs?

Firma Creative Labs je skutečně tvořivá a zvídavá. Její předchozí výtvory - série Creatures - se však netěšily právě nejvyšší přízni od těch normálních hráčů (ačkoliv prodejnost byla velmi dobrá). Creative si ve svých hrách zahrávají s umělou inteligencí.
Beasts - tamagoči od Creature Labs?
Firma Creative Labs je skutečně tvořivá a zvídavá. Její předchozí výtvory - série Creatures - se však netěšily právě nejvyšší přízni od těch normálních hráčů (ačkoliv prodejnost byla velmi dobrá). Creative si ve svých hrách zahrávají s umělou inteligencí. Nechce se mi jejich výtvory urážet srovnáním s přiblblými tamagoči, ale v podstatě jde o to samé - starat se a vychovávat různá, z počátku dementní zvířátka. Narozdíl od těch tamagoči, tady hraje hlavní roli slovo vychovávat. Učit je postarat se o sebe a v neposlední řadě taky naučit je pobavit vás.

Už jenom název Beasts dává tušit, že se zde Creative Labs odkloní od bezbranných a veselých kreatůrek z Creatures. Tady totiž jedna těžební společnost začala těžit v dodnes zapomenuté a odlehlé v části naší zeměkoule. A tím probudila jednu starodávnou rasu, která měla radši zůstat skryta. Říkejme jim jakkoliv - yetiové, lední mužové nebo (v Americe) bigfooti. Na tom nezáleží. Na čem ale záleží je to, že se skupinka těchto obrovských, velmi silných a rychlých tvorů vydala na jejich křížovou výpravu proti narušitelům jejich území. A vy jste tady od toho, aby jste přidali k jejich, u her od Creative Labs již klasicky dobré AI, inteligenci svoji vlastní.

Ty bestie bude kromě vás ovládat i "artificial life technology", což je nová technologie od Creative Labs, která jim má doslova vdechnout život. Má z těch opiček udělat unikání tvory. No uvidíme, nicméně jestli je nějaká firma, které se dá, co se týče slibů ohledně vymakané AI, věřit, pak jí bezpochyby je Creative Labs. Beasts by měli vyjít až v druhé čtvrtině roku 2001.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 123 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

21.  2.  2018 | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

21.  2.  2018 | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |
Monster Hunter World: pořádné lovecké RPG (recenze)

Monster Hunter World: pořádné lovecké …

Kultovní Monster Hunter se vrací pravděpodobně v nejlepším dílu série.

15.  2.  2018 | | 5 N/A