Beasts - tamagoči od Creature Labs?

Firma Creative Labs je skutečně tvořivá a zvídavá. Její předchozí výtvory - série Creatures - se však netěšily právě nejvyšší přízni od těch normálních hráčů (ačkoliv prodejnost byla velmi dobrá). Creative si ve svých hrách zahrávají s umělou inteligencí.
Beasts - tamagoči od Creature Labs?
Firma Creative Labs je skutečně tvořivá a zvídavá. Její předchozí výtvory - série Creatures - se však netěšily právě nejvyšší přízni od těch normálních hráčů (ačkoliv prodejnost byla velmi dobrá). Creative si ve svých hrách zahrávají s umělou inteligencí. Nechce se mi jejich výtvory urážet srovnáním s přiblblými tamagoči, ale v podstatě jde o to samé - starat se a vychovávat různá, z počátku dementní zvířátka. Narozdíl od těch tamagoči, tady hraje hlavní roli slovo vychovávat. Učit je postarat se o sebe a v neposlední řadě taky naučit je pobavit vás.

Už jenom název Beasts dává tušit, že se zde Creative Labs odkloní od bezbranných a veselých kreatůrek z Creatures. Tady totiž jedna těžební společnost začala těžit v dodnes zapomenuté a odlehlé v části naší zeměkoule. A tím probudila jednu starodávnou rasu, která měla radši zůstat skryta. Říkejme jim jakkoliv - yetiové, lední mužové nebo (v Americe) bigfooti. Na tom nezáleží. Na čem ale záleží je to, že se skupinka těchto obrovských, velmi silných a rychlých tvorů vydala na jejich křížovou výpravu proti narušitelům jejich území. A vy jste tady od toho, aby jste přidali k jejich, u her od Creative Labs již klasicky dobré AI, inteligenci svoji vlastní.

Ty bestie bude kromě vás ovládat i "artificial life technology", což je nová technologie od Creative Labs, která jim má doslova vdechnout život. Má z těch opiček udělat unikání tvory. No uvidíme, nicméně jestli je nějaká firma, které se dá, co se týče slibů ohledně vymakané AI, věřit, pak jí bezpochyby je Creative Labs. Beasts by měli vyjít až v druhé čtvrtině roku 2001.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Harry Potter se vrací, tentokrát s příchutí Pokémon GO

Harry Potter se vrací, tentokrát s pří…

Černá magie společně s Voldemortem se vrací na scénu.

10.  11.  2017 |
Vyzkoušeli jsme 4K jízdu v akci Destiny 2, donutí vás běžet pro PC verzi

Vyzkoušeli jsme 4K jízdu v akci Destin…

Že už vlastníte Destiny 2 na konzoli? Vydali jsme se do space opery Bungie i na PC platformě, a musíme uznat, že to opravdu stojí za to!

10.  11.  2017 | | 10 N/A