Beat Saber v říjnu dostane multiplayer, později také písničky od BTS

Jistě vám neuniklo, že se ve středu nekonala jen prezentace PlayStationu, ale svoji akci měl i Oculus. Československý Beat Saber na něm samozřejmě nemohl chybět.

O multiplayerovém módu pro rytmický hit Beat Saber na virtuální realitě se mluvilo už před dlouhou dobou. Vypadalo to tak, že ho někdy v budoucnu mají vývojáři v plánu do hry přidat. Rozhodně jsme ale nečekali, že to bude takhle brzy. Ve více hráčích se do krájení barevných kostiček budete moci pustit už 13. října

Hned s oznámením studio Beat Games také dalo fanouškům vědět, že dělají co mohou, aby multiplayer byl dostupný na všech platformách ve stejný den. Bohužel to ale vypadá, že hráči s PS4 VR si počkají o něco déle. Stále to nicméně není jasné. Očekáváme, že o situaci s PlayStationem budou vývojáři ještě před vydáním informovat.

To ale není jediná velká novinka ohledně Beat Saberu. V listopadu ho čeká balíček nových písní, na kterém tentokrát spolupracovali se skupinou BTS. V Česku sice stále moc populární nejsou, ale ve světovém měřítku jsou jihokorejští BTS jednou z nejúspěšnějších skupin současnosti.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A