Becher Game 2003 - soutěž o ceny v hodnotě 300 000 korun!

Jen málo akcí pořádaných českými společnostmi se může pyšnit takovým renomé jako stále známější soutěž Becher Game, pořádaná každoročně společností Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s. Stejně jako každý rok, i letos se mohou všichni amatérští tvůrci zúčastnit tohoto zápolení o zajímavé ceny v hodnotě více než 300 000 korun. Postačí trocha štěstí, nápadu a potřebného umu. A jaká jsou pravidla?
Becher Game 2003 - soutěž o ceny v hodnotě 300 000 korun!

V pořadí počtvrté se všichni fanoušci českého umu a tvořivosti dočkali stále populárnější soutěže Becher Game - akce, která dává jedinečnou příležitost všem mladým a talentovaným vývojářským týmům či autorům. I letos se bude soutěžit o hodnotné ceny a kdo ví, možná také o vstupenku do světa herního průmyslu a z ní plynoucí kariéry profesionálního tvůrce her. Přichystáno bylo několik bezpochyby pozitivních změn a novinek. O nich, pravidlech či odměnách si více povíme v našem dnešním článku.

Čtvrtý ročník ve znamení mobilních telefonů

Opakování je matkou moudrosti a tak se tedy nejprve zastavíme u pravidel Penguinssoutěže. Ta jsou velmi jednoduchá. Becher Game 2003 se může zúčastnit každý, kdo splní hlavní podmínku - libovolným způsobem zakomponuje do svého titulu motiv jednoho z produktů firmy Jan Becher - Karlovarská Becherovka a.s., alkoholických nápojů Becherovka nebo tequila Olmeca. Uzávěrka soutěže byla stanovena na 30. říjen letošního roku - do zápolení o hodnotné ceny bude zařazen každý, kdo se po dobu trvání soutěže zaregistruje na internetovém serveru http://game.becher.cz a počítačovou hru pod heslem "Becher Game 2003" zašle elektronicky nebo na standardním přenosném médiu (disketa, ZIP, CD-ROM). Konkrétní jména výherců budou zveřejněna měsíc po uzávěrce, kvalitu jednotlivých her bude jako každý rok hodnotit odborná porota.

Letošní ročník Becher Game však s sebou přináší několik novinek. Na všechny soutěžící čeká šestice kategorií: akční hry pro PC (hry, které mají akční charakter nebo je není možné zařadit do žádné z následujících kategorií), logické hry pro PC, adventury a RPG hry pro PC, simulátory pro PC (hry s tématikou simulátorů sportů, simulátorů dopravních prostředků apod.), flash hry (hry vytvořené technologií Flash nebo Shockwave) a java hry pro mobilní telefony. Jak jistě znalci i pamětníci poznali, hlavní novinkou je zařazení kategorie pro všechny tvůrce stále populárnějších java her. Mobilní komunikace zažívají rok od roku větší rozmach, jejich zařazení mezi soutěžní produkty je jasným znamením, že ani na moderní trendy pořadatelé Becher Game nezapomněli.

Penguins

A o co vše se soutěží? Šest hlavních vítězů jednotlivých kategorií obdrží peněžní výhru ve výši 40 000 korun, první tři vítězové v každé kategorii získají věcné ceny. Letos bude vyhlášen také absolutní vítěz soutěže - ten se bude moci těšit z poukazu na nákup počítače PC kompatibilní nebo PC komponentů v hodnotě 60 000 korun. Bližší informace o Becher Game 2003 naleznete na oficiálních stránkách soutěže Becher Game - http://game.becher.cz

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu unikl loňský ročník Becher Game, jistě oceníte odkaz na reportáž z vyhlášení výsledků. Najít ji tedy můžete zde. Na závěr připomínám, že obrázky použité k doplnění dnešního článku pocházejí ze hry Penquins, která loni obsadila slušivé první místo!

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

včera | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A