Becher Lahve – Zastřelte si Bechera!

Mám takový pocit, že v případech, kdy informace o nějaké hře začíná slovy – Zastřelte si, každému musí být jasné o co půjde – ano, máme tu další variaci na nesmrtelný Moorhuhn. Firma Jan Becher si svým počinem (soutěž o 100 000 Kč za hru s motivem Becherovky) zajistila mezi pařanskou komunitou docela dobrou reklamu, no budiž :-).
Becher Lahve – Zastřelte si Bechera!
Firma Jan Becher si sice díky tomuto obratnému tahu udělala mezi pařany velmi dobrou reklamu, ale proč ne, díky její podpoře vzniklo několik docela zajímavých her, které by tu jinak nebyly. Jednu z her jsme vám již představili a dnes je na řadě další – Becher Lahve. Tato hra je, jak již bylo napsáno, více než podobná Moorhuhnu. Pokud nevíte o co v této dnes již téměř mystické hře jde, tak vězte, že vaším cílem je postřílet všechny slepici, které vylétávají na různých místech obrazovky, aby po chvíli letu zmizely o kus dále. V Becher Lahvích je situace obdobná, jen místo létajících slepic jsou tu pochodující lahve s všelékem pana předsedy vlády :-).

Prostředím pro vaše vražedné rejdy je jakýsi saloon jako vystřižený z filmů o minulém století a vaše ostře nabitá zbraň je ihned připravena ke střelbě. Pokud vám dojdou náboje (což určitě dojdou velice brzy), pravým tlačítkem myši provedete znovunabití.

Co říci na závěr? Jestli se vám nevydařila včerejší oslava Silvestra, spravte si náladu u lahví Becherovky ;-).

Download (1,9 MB) zde, VypalCD zde.

Becher LahveBecher Lahve

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A