Bechman – Pacman s nádechem alkoholu

Pacman je hrou, kterou zná snad každý a v minulosti si jej oblíbilo mnoho hráčů. Proto se nelze divit, že jedna hra na toto téma se umístila v letošní Becherovka Game na třetím místě. Chcete-li si tedy vyzkoušet, jak chutná pravý Pacman říznutý trochou alkoholu, nemusíte chodit daleko a můžete si stáhnout tuto plnou hru.
Bechman – Pacman s nádechem alkoholu
Pacman je hrou, kterou zná snad každý a v minulosti si jej oblíbilo mnoho hráčů. Proto se nelze divit, že jedna hra na toto téma se umístila v letošní Becherovka Game na třetím místě. Chcete-li si tedy vyzkoušet, jak chutná pravý Pacman říznutý trochou alkoholu, nemusíte chodit daleko a můžete si stáhnout tuto plnou hru.

Za tímto malý vzkříšením stojí človíček jménem Taz, kterého můžete mimochodem znát z jeho působení v týmu Jumi, který vydal v minulosti pod hlavičkou BonusWebu například hru Boll a v současnosti pracuje na střílečce podobné slavnému Turricanovi s názvem Arnal. Mám-li být upřímný, trochu mě umístění této hry překvapilo. Ne že bych to autorovi nepřál, ale mám dojem, že téma Pacman je už v našich končinách dosti ohrané, a tak jediné, čím by vás Bechman mohl zaujmou, je pěkné zpracování. Ale o tom až později.

BechmanBechman

Tak jak tomu bývá u všech podobných her, i zde ovládáte žlutou kouli, jejímž úkolem je požírat kuličky menší. V tom vám trochu brání i několik barevných duchů a jestliže se s nimi dostanete do kontaktu, ubude vám jeden z vašich životů. Snadným způsobem, jak se proti nim stát imunní, je, že sníte červenou kuličku a ta vás na malou chvíli udělá nesmrtelnými. Hra se dělí na čtyři „světy“, přičemž každý z nich je odlišný svou grafickou podobou. Navíc každý z nich má několik „podlevelů“. Ty jsou na první pohled skoro podobné a mění se v podstatě jen jejich struktura. K postoupení do dalšího levelu je vždy nutné sežrat všechny objekty, jež se vyskytují v daném levelu. Jedinou nevýhodou je, že tu není možnost v průběhu hry ukládat.

BechmanBechman

Co dodat závěrem? Je vidět, že autor udělal na Bechmanovi velký kus práce, ale stále se nemůžu zbavit dojmu, že toto téma není nijak nové a hra staví hlavně na svém kvalitním zpracování. Z toho důvodu si také myslím, že se mezi vámi najde hodně lidí, které tato hra nebude bavit. I já byl mezi nimi, ale co naplat, hra začne být po chvilce hraní velmi stereotypní a vám začne chybět nějaký motiv, proč hru hrát. Ale je možné, že právě vy budete mezi tou skupinou lidí, kteří tyto hry milují a bude hra přesně dle vašeho gusta, jste-li to právě vy, prosím, stahujte do sytosti.

Download (1,3 MB) zde.

Článek je připraven ve spolupráci se serverem Freehry.cz.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Skyrim: Very Special Edition si už zahrajete i na záchodě

Skyrim: Very Special Edition si už zah…

Mysleli jste si, že jde o vtip? Tak to jste na omylu!

6.  7.  2018 |