Bechman – Pacman s nádechem alkoholu

Pacman je hrou, kterou zná snad každý a v minulosti si jej oblíbilo mnoho hráčů. Proto se nelze divit, že jedna hra na toto téma se umístila v letošní Becherovka Game na třetím místě. Chcete-li si tedy vyzkoušet, jak chutná pravý Pacman říznutý trochou alkoholu, nemusíte chodit daleko a můžete si stáhnout tuto plnou hru.
Bechman – Pacman s nádechem alkoholu
Pacman je hrou, kterou zná snad každý a v minulosti si jej oblíbilo mnoho hráčů. Proto se nelze divit, že jedna hra na toto téma se umístila v letošní Becherovka Game na třetím místě. Chcete-li si tedy vyzkoušet, jak chutná pravý Pacman říznutý trochou alkoholu, nemusíte chodit daleko a můžete si stáhnout tuto plnou hru.

Za tímto malý vzkříšením stojí človíček jménem Taz, kterého můžete mimochodem znát z jeho působení v týmu Jumi, který vydal v minulosti pod hlavičkou BonusWebu například hru Boll a v současnosti pracuje na střílečce podobné slavnému Turricanovi s názvem Arnal. Mám-li být upřímný, trochu mě umístění této hry překvapilo. Ne že bych to autorovi nepřál, ale mám dojem, že téma Pacman je už v našich končinách dosti ohrané, a tak jediné, čím by vás Bechman mohl zaujmou, je pěkné zpracování. Ale o tom až později.

BechmanBechman

Tak jak tomu bývá u všech podobných her, i zde ovládáte žlutou kouli, jejímž úkolem je požírat kuličky menší. V tom vám trochu brání i několik barevných duchů a jestliže se s nimi dostanete do kontaktu, ubude vám jeden z vašich životů. Snadným způsobem, jak se proti nim stát imunní, je, že sníte červenou kuličku a ta vás na malou chvíli udělá nesmrtelnými. Hra se dělí na čtyři „světy“, přičemž každý z nich je odlišný svou grafickou podobou. Navíc každý z nich má několik „podlevelů“. Ty jsou na první pohled skoro podobné a mění se v podstatě jen jejich struktura. K postoupení do dalšího levelu je vždy nutné sežrat všechny objekty, jež se vyskytují v daném levelu. Jedinou nevýhodou je, že tu není možnost v průběhu hry ukládat.

BechmanBechman

Co dodat závěrem? Je vidět, že autor udělal na Bechmanovi velký kus práce, ale stále se nemůžu zbavit dojmu, že toto téma není nijak nové a hra staví hlavně na svém kvalitním zpracování. Z toho důvodu si také myslím, že se mezi vámi najde hodně lidí, které tato hra nebude bavit. I já byl mezi nimi, ale co naplat, hra začne být po chvilce hraní velmi stereotypní a vám začne chybět nějaký motiv, proč hru hrát. Ale je možné, že právě vy budete mezi tou skupinou lidí, kteří tyto hry milují a bude hra přesně dle vašeho gusta, jste-li to právě vy, prosím, stahujte do sytosti.

Download (1,3 MB) zde.

Článek je připraven ve spolupráci se serverem Freehry.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A