Bechman – Pacman s nádechem alkoholu

Pacman je hrou, kterou zná snad každý a v minulosti si jej oblíbilo mnoho hráčů. Proto se nelze divit, že jedna hra na toto téma se umístila v letošní Becherovka Game na třetím místě. Chcete-li si tedy vyzkoušet, jak chutná pravý Pacman říznutý trochou alkoholu, nemusíte chodit daleko a můžete si stáhnout tuto plnou hru.
Bechman – Pacman s nádechem alkoholu
Pacman je hrou, kterou zná snad každý a v minulosti si jej oblíbilo mnoho hráčů. Proto se nelze divit, že jedna hra na toto téma se umístila v letošní Becherovka Game na třetím místě. Chcete-li si tedy vyzkoušet, jak chutná pravý Pacman říznutý trochou alkoholu, nemusíte chodit daleko a můžete si stáhnout tuto plnou hru.

Za tímto malý vzkříšením stojí človíček jménem Taz, kterého můžete mimochodem znát z jeho působení v týmu Jumi, který vydal v minulosti pod hlavičkou BonusWebu například hru Boll a v současnosti pracuje na střílečce podobné slavnému Turricanovi s názvem Arnal. Mám-li být upřímný, trochu mě umístění této hry překvapilo. Ne že bych to autorovi nepřál, ale mám dojem, že téma Pacman je už v našich končinách dosti ohrané, a tak jediné, čím by vás Bechman mohl zaujmou, je pěkné zpracování. Ale o tom až později.

BechmanBechman

Tak jak tomu bývá u všech podobných her, i zde ovládáte žlutou kouli, jejímž úkolem je požírat kuličky menší. V tom vám trochu brání i několik barevných duchů a jestliže se s nimi dostanete do kontaktu, ubude vám jeden z vašich životů. Snadným způsobem, jak se proti nim stát imunní, je, že sníte červenou kuličku a ta vás na malou chvíli udělá nesmrtelnými. Hra se dělí na čtyři „světy“, přičemž každý z nich je odlišný svou grafickou podobou. Navíc každý z nich má několik „podlevelů“. Ty jsou na první pohled skoro podobné a mění se v podstatě jen jejich struktura. K postoupení do dalšího levelu je vždy nutné sežrat všechny objekty, jež se vyskytují v daném levelu. Jedinou nevýhodou je, že tu není možnost v průběhu hry ukládat.

BechmanBechman

Co dodat závěrem? Je vidět, že autor udělal na Bechmanovi velký kus práce, ale stále se nemůžu zbavit dojmu, že toto téma není nijak nové a hra staví hlavně na svém kvalitním zpracování. Z toho důvodu si také myslím, že se mezi vámi najde hodně lidí, které tato hra nebude bavit. I já byl mezi nimi, ale co naplat, hra začne být po chvilce hraní velmi stereotypní a vám začne chybět nějaký motiv, proč hru hrát. Ale je možné, že právě vy budete mezi tou skupinou lidí, kteří tyto hry milují a bude hra přesně dle vašeho gusta, jste-li to právě vy, prosím, stahujte do sytosti.

Download (1,3 MB) zde.

Článek je připraven ve spolupráci se serverem Freehry.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Project NVRX: Grand Theft Auto 5 ještě nikdy nevypadalo lépe

Project NVRX: Grand Theft Auto 5 ještě…

Grand Theft Auto 5 dostává grafické modifikace takřka každý měsíc. Nyní máte před sebou špičku současné tvorby - Project NVRX.

4.  11.  2017 | | 10 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

včera | | 10 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Call of Duty: WWII - válka se nikdy nezmění (recenze)

Call of Duty: WWII - válka se nikdy ne…

Call of Duty se po dlouhé době opět vrací na domácí půdu, přitom se ale snaží zůstat moderní. Jak mu to vychází?

6.  11.  2017 | | 10 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Playstation trofeje začínají mít smysl, dostanete za ně kredity

Playstation trofeje začínají mít smysl…

Pokud patříte mezi lovce trofejí na konzoli Playstation, vaše snažení dost možná nabere výraznější obrysy.

6.  11.  2017 | | 10 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |