Bechman – Pacman s nádechem alkoholu

Pacman je hrou, kterou zná snad každý a v minulosti si jej oblíbilo mnoho hráčů. Proto se nelze divit, že jedna hra na toto téma se umístila v letošní Becherovka Game na třetím místě. Chcete-li si tedy vyzkoušet, jak chutná pravý Pacman říznutý trochou alkoholu, nemusíte chodit daleko a můžete si stáhnout tuto plnou hru.
Bechman – Pacman s nádechem alkoholu
Pacman je hrou, kterou zná snad každý a v minulosti si jej oblíbilo mnoho hráčů. Proto se nelze divit, že jedna hra na toto téma se umístila v letošní Becherovka Game na třetím místě. Chcete-li si tedy vyzkoušet, jak chutná pravý Pacman říznutý trochou alkoholu, nemusíte chodit daleko a můžete si stáhnout tuto plnou hru.

Za tímto malý vzkříšením stojí človíček jménem Taz, kterého můžete mimochodem znát z jeho působení v týmu Jumi, který vydal v minulosti pod hlavičkou BonusWebu například hru Boll a v současnosti pracuje na střílečce podobné slavnému Turricanovi s názvem Arnal. Mám-li být upřímný, trochu mě umístění této hry překvapilo. Ne že bych to autorovi nepřál, ale mám dojem, že téma Pacman je už v našich končinách dosti ohrané, a tak jediné, čím by vás Bechman mohl zaujmou, je pěkné zpracování. Ale o tom až později.

BechmanBechman

Tak jak tomu bývá u všech podobných her, i zde ovládáte žlutou kouli, jejímž úkolem je požírat kuličky menší. V tom vám trochu brání i několik barevných duchů a jestliže se s nimi dostanete do kontaktu, ubude vám jeden z vašich životů. Snadným způsobem, jak se proti nim stát imunní, je, že sníte červenou kuličku a ta vás na malou chvíli udělá nesmrtelnými. Hra se dělí na čtyři „světy“, přičemž každý z nich je odlišný svou grafickou podobou. Navíc každý z nich má několik „podlevelů“. Ty jsou na první pohled skoro podobné a mění se v podstatě jen jejich struktura. K postoupení do dalšího levelu je vždy nutné sežrat všechny objekty, jež se vyskytují v daném levelu. Jedinou nevýhodou je, že tu není možnost v průběhu hry ukládat.

BechmanBechman

Co dodat závěrem? Je vidět, že autor udělal na Bechmanovi velký kus práce, ale stále se nemůžu zbavit dojmu, že toto téma není nijak nové a hra staví hlavně na svém kvalitním zpracování. Z toho důvodu si také myslím, že se mezi vámi najde hodně lidí, které tato hra nebude bavit. I já byl mezi nimi, ale co naplat, hra začne být po chvilce hraní velmi stereotypní a vám začne chybět nějaký motiv, proč hru hrát. Ale je možné, že právě vy budete mezi tou skupinou lidí, kteří tyto hry milují a bude hra přesně dle vašeho gusta, jste-li to právě vy, prosím, stahujte do sytosti.

Download (1,3 MB) zde.

Článek je připraven ve spolupráci se serverem Freehry.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdinové a pestrý svět

Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdin…

Kromě pěkného CG filmečku jsme stále z Cyberpunku 2077 neviděli vůbec nic. S přibližující se E3 se ale začaly objevovat opravdu zajímavé informace. Co všechno o megalomanském projektu víme?

22.  4.  2018 | | 7 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Playstation 5: datum vydání, výkon a vše, co víme o příští herní konzoli

Playstation 5: datum vydání, výkon a v…

Playstation 5 ještě možná neukázal ani palec u nohy, to ale neznamená, že o nim nic nevíme. Pojďme se podívat na to, co je známo.

dnes | | 206 N/A