Bethesda láká na neoznámenou novinku odpočtem ve stylu Falloutu

Na Amazonu se zase jednou objevila pořádně zajímavá novinka. Co nás asi čeká?
Bethesda láká na neoznámenou novinku odpočtem ve stylu Falloutu

Na obchodu Amazonu se objevil nový produkt od Bethesdy, který slouží jako rezervace pro zatím neoznámený titul. Vypadá to, že by se vydavatel mohl pokusit po Falloutu 76 pokusit vrátit sérii zpět mezi živé novým titulem. U produktu je totiž mimo jiné také přiložené video, které zobrazuje odpočet ve stylu Falloutu. 

Na stránce jsou uvedené platformy PS4, Xbox One a PC a cena je nastavená na klasických 59.99$. To naznačuje, že by se mělo jednat o plnohodnotný nový titul. Právě cena AAA her je většinou u jejich základní edice na šedesáti dolarech. Uvedené datum vydání 31. prosince se běžně používá u produktů, pro které zatím skutečné datum vydání není známé. 

Příběh a rychlý pád hry Fallout 76: co všechno se pokazilo?

Příběh a rychlý pád hry Fallout 76: co všechno se pokazilo?

O co přesně se jedná se asi ještě chvíli nedozvíme. Přece jenom je pro Bethesdu docela typické, že ukazuje až produkty, které jsou připravené jít do světa. Spekulace hovoří o tom, že by nás mohl čekat remaster Falloutu 3, nebo Fallout: New Vegas. Samozřejmě nás ale může Bethesda také tak trochu tahat za nos a využívat popularity Falloutu k propagaci úplně jiné hry. Nezbývá nám, než zatím čekat. Na co nás Bethesda připravuje podle vás?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma