Bethesda nabídla majitelům Falloutu 76 odškodnění, to ale pokulhává

Stížnosti na nízkou kvalitu batohu v Armor edici Falloutu 76 donutily Bethesdu ke snaze udělat vstřícný krok. Jenže ten krok je opět tak trochu šlápnutím vedle.
Bethesda nabídla majitelům Falloutu 76 odškodnění, to ale pokulhává

Co si budeme povídat, Fallout 76 si hráče zrovna nezískal a kritiku sklidil především z řad skalních fanoušků. Právě ti se potom postarali o to, že během pár minut byla kompletně rozprodaná speciální Amor edice, která jako hlavní lákadlo obsahovala helmu ze hry. Dalším z doplňků potom měla být speciální plátěná taška. Ta ale podle hráčů kvalitou dost pokulhávala. Ostatně... porovnejte sami, co Bethesda inzerovala a co se nakonec dostalo do rukou fanoušků.

5097bf7e-9ce6-4e3c-bec6-6aef722a8804e603db95-80d3-42f0-8a3c-473972422d73
 

Na nespokojenost se Bethesda rozhodla zareagovat nabídkou, kterou se ale spíše zesměšnila. Pro všechny hráče, kteří mají doma Armor edici totiž vydavatel nabídl omluvu a 500 atomů (měny do hry), což má hodnotu asi pěti dolarů, nebo něco málo přes sto korun. Za tohle množství herní měny si koupíte ve hře absolutní minimum. Bude tak docela zajímavé sledovat reakce komunity na tento ne zrovna přehnaně štědrý tah, zvláště s ohledem na to, že mnozí Youtubeři dostali správnou tašku od Bethesdy už v září. Mnozí se totiž chystají společnost žalovat za klamavý marketing. 

Fallout 76: otloukánek roku? (recenze)

Fallout 76: otloukánek roku? (recenze)


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma