Bethesda nabídla majitelům Falloutu 76 odškodnění, to ale pokulhává

Stížnosti na nízkou kvalitu batohu v Armor edici Falloutu 76 donutily Bethesdu ke snaze udělat vstřícný krok. Jenže ten krok je opět tak trochu šlápnutím vedle.
Bethesda nabídla majitelům Falloutu 76 odškodnění, to ale pokulhává

Co si budeme povídat, Fallout 76 si hráče zrovna nezískal a kritiku sklidil především z řad skalních fanoušků. Právě ti se potom postarali o to, že během pár minut byla kompletně rozprodaná speciální Amor edice, která jako hlavní lákadlo obsahovala helmu ze hry. Dalším z doplňků potom měla být speciální plátěná taška. Ta ale podle hráčů kvalitou dost pokulhávala. Ostatně... porovnejte sami, co Bethesda inzerovala a co se nakonec dostalo do rukou fanoušků.

5097bf7e-9ce6-4e3c-bec6-6aef722a8804e603db95-80d3-42f0-8a3c-473972422d73
 

Na nespokojenost se Bethesda rozhodla zareagovat nabídkou, kterou se ale spíše zesměšnila. Pro všechny hráče, kteří mají doma Armor edici totiž vydavatel nabídl omluvu a 500 atomů (měny do hry), což má hodnotu asi pěti dolarů, nebo něco málo přes sto korun. Za tohle množství herní měny si koupíte ve hře absolutní minimum. Bude tak docela zajímavé sledovat reakce komunity na tento ne zrovna přehnaně štědrý tah, zvláště s ohledem na to, že mnozí Youtubeři dostali správnou tašku od Bethesdy už v září. Mnozí se totiž chystají společnost žalovat za klamavý marketing. 

Fallout 76: otloukánek roku? (recenze)

Fallout 76: otloukánek roku? (recenze)