Bethesda oficiálně potvrdila Fallout 5. Počkáme si ale hodně dlouho

Další díl post-apokalyptické série dorazí až po Starfieldu a TES 6.

Ředitel Bethesda Game Studios, Todd Howard, se v rozhovoru pro IGN nechal slyšet, že Fallout 5 je v tuto chvíli oficiálně součástí dlouhodobých plánů studia a začíná tedy svou dlouhou cestu k vydání. Ta ale bude opravdu dlouhá, jelikož se titul bude muset zařadit za hry jako Starfield a The Elder Scrolls 6, který ještě ani nemá datum vydání. 

Možnost pro další Fallout jsou ostatně široké. Bethesda nyní patří do rodiny herních studií Microsoftu, kam patří i Obsidian, původní tvůrce Fallout New Vegas. Je tedy možné, že se dalšího dílu ujmou externí tvůrci? Howard to nevylučuje. 

"Podívejte, Fallout je přirozenou DNA Bethesdy. Čas od času spolupracujeme s dalšími lidmi, nemohu říci, co se stane tentokrát," řekl Howard. "Máme na pátý díl zaplněnou stránku toho, co chceme udělat."

Prozatím se tedy soustřeďme na Starfield, který vyjde 11. listopadu příštího roku na PC a Xbox Series X/S. 

Diskuze (1) Další článek: Back 4 Blood brzy dostane singleplayerový postup. Na cestě je i příběhové rozšíření

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Windows 2.0 mají 35. narozeniny. Nainstalovali jsme je. Chybí hlavní panel, ale okna už se překrývají

Windows 2.0 mají 35. narozeniny. Nainstalovali jsme je. Chybí hlavní panel, ale okna už se překrývají

**Windows 2.0 byly představeny 9. prosince 1987. **Oproti předchůdci se okna mohla překrývat a plochu začaly plnit ikony. **Centrálním bodem platformy byl správce souborů, nechyběly některé klasické nástroje jako Malování.

Petr Urban
Operační systémyMicrosoftWindows
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách