Bethesda uvolnila na Steam kultovní klasiky ze sérií The Elder Scrolls a Wolfenstein. Jsou zdarma

Chcete si zdarma zavzpomínat na některé kultovní herní pecky vydavatele? Nyní máte možnost.

Bethesda Launcher končí svou existence a hry migrují na Steam. Na oslavu tohoto kroku se vydavatel rozhodl uvolnit některé kultovní staré tituly zcela zdarma a zahrát si je můžete už nyní. 

Mluvíme např. o hrách The Elder Scrolls: Arena, The Elder Scrolls 2: Daggerfall či legendární akci Wolfenstein: Enemy Territory

Také některé jiné hry najdete na Steamu s výraznou slevou, takže pokud náhodou po některých už delší dobu pokukujete, nyní je ten pravý čas vyrazit na nákup. K mání tak je např. The Elder Scrolls Adventures: Redguard či nejnovější The Elder Scrolls Online s celou řadou slev pro rozšířený obsah. 

Váš názor Další článek: Nejnovější deníček ze sci-fi Starfield popisuje soundtrack a jeho vliv na herní zážitek

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru