Beyond a Steel Sky je komiksovou adventurou s velkým důrazem na příběh

Chystá se k nám poutavý příběh ze sandboxového světa, kde každé vaše rozhodnutí má svou váhu.

Opravdu kvalitních her, zaměřených na příběh poslední dobou moc není a je tedy příjemné vidět, že se nějaké studio hodlá zaměřit právě na toto odvětví. Beyond a Steel Sky má být nástupcem populárních předchůdce, který se řadí mezi komiksově laděné příběhovky, kde každé vaše rozhodnutí má nějakou váhu. Nejinak tomu bude i zde. 

Příběh se bude odehrávat v sandboxových stěnách města Union City, kde budete s hrdinou rozlouskávat konspirace a zapeklité situace, do kterých se dostanete. Unikátní má být umělá inteligence, která bude chytře reagovat na vás a vše, co budete ve městě dělat, což by mělo vyústit v časté a nečekané situace, hádanky a výsledky vašich akcí. 

Nejlákavěji tedy zatím vypadá samotný příběh, který si bude hráč sám skládat dohromady, stejně jako unikátní komiksový grafický styl, který dodá dobrodružství šťávu a atmosféru. Na umělecký stylu se ostatně podílel i samotný tvůrci komiksů Dave Gibbons. 

Titul se chystá pravděpodobně v letošním roce na PC, konzole a také zařízení od Applu. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole