Beyond a Steel Sky je komiksovou adventurou s velkým důrazem na příběh

Chystá se k nám poutavý příběh ze sandboxového světa, kde každé vaše rozhodnutí má svou váhu.

Opravdu kvalitních her, zaměřených na příběh poslední dobou moc není a je tedy příjemné vidět, že se nějaké studio hodlá zaměřit právě na toto odvětví. Beyond a Steel Sky má být nástupcem populárních předchůdce, který se řadí mezi komiksově laděné příběhovky, kde každé vaše rozhodnutí má nějakou váhu. Nejinak tomu bude i zde. 

Příběh se bude odehrávat v sandboxových stěnách města Union City, kde budete s hrdinou rozlouskávat konspirace a zapeklité situace, do kterých se dostanete. Unikátní má být umělá inteligence, která bude chytře reagovat na vás a vše, co budete ve městě dělat, což by mělo vyústit v časté a nečekané situace, hádanky a výsledky vašich akcí. 

Nejlákavěji tedy zatím vypadá samotný příběh, který si bude hráč sám skládat dohromady, stejně jako unikátní komiksový grafický styl, který dodá dobrodružství šťávu a atmosféru. Na umělecký stylu se ostatně podílel i samotný tvůrci komiksů Dave Gibbons. 

Titul se chystá pravděpodobně v letošním roce na PC, konzole a také zařízení od Applu. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A