Bezejmenná válka

Tak už nejen Originální, ale i Bezejmennou válku si budeme moci prožít a probojovat na obrazovkách našich písidel. Tu první sice o něco dříve, tu druhou zato možná s větším požitkem. NONAME WAR je totiž klasickou RTS, jenže ještě přichucenou lehkým kořením RPG elementů. A co z toho vznikne? To se hned dozvíte.
Bezejmenná válka
Tak už nejen Originální, ale i Bezejmennou válku si budeme moci prožít a probojovat na obrazovkách našich písidel. Tu první sice o něco dříve, tu druhou zato možná s větším požitkem. NONAME WAR je totiž klasickou RTS, jenže ještě přichucenou lehkým kořením RPG elementů. A co z toho vznikne? To se hned dozvíte.

V Bezejmenné válce se střetnou tři strany:

  • Kolonisté, kteří excelují v kombinatorice, v komplexních a různorodých vojenských akcích.
  • Kluňané, což je zvláštní společenství navzájem propojených členů. A nakonec jsou tu:
  • Kaldarané, kteří jsou velice mobilní, nemají žádný hlavní stan a jsou výborní v nekonvenčním vedení boje. Každá ze stran si vede válku "podle svého".
Noname WarNoname War

NONAME WAR je na jednu stranu velice originální, na druhou stranu velmi klasická. Originalita spočívá např. v tom, že zde hráč nenajde žádné mise ani briefingy, v podstatě si může dělat, co se mu zlíbí. Stále ovšem musí dávat pozor na to, "jak se věci mají". Např. když se začne zhoršovat klima, musí své síly této nové podmínce urychleně přizpůsobit, jinak to bude znamenat jeho rychlejší či pomalejší, vždy ale absolutní (!!), porážku. Rozmanitost válečného konfliktu je ještě umocněna již zmiňovanými RPG elementy, některými předdefinovanými "epickými" momenty, a dalšími situacemi.

Ona klasičnost hry spočívá ve vlastním boji - opět zde máme daný počet jednotek přesně rozškatulkovaný na pozemní, vodní a vzdušné, navíc u jsou pak některé speciální akce (přepadení, špionáž, diverze, komando).

Noname WarNoname War

Příběh hry odkrývá hráč krok za krokem, s každým dalším úspěchem či neúspěchem v boji. Hra bude obsahovat celkem tři kampaně o třech obrovitých mapách. Bude POUZE 3D akcelerovaná (nejlépe vlastnit 3Dfx), takže nemajitelé 3D akcelerátorů již dnes mají bohužel smůlu (jenže - kdo vlastně ještě dnes nemá alespoň Voodoo?). Ve hře se bude střídat den a noc a samozřejmě i klimatické podmínky (déšť, bouřky, mezi efekty prostředí budou patřit například stíny plujících mraků). Multiplayer bude podporovat až 16 hráčů, bude záležet na daném serveru.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A