Bezpečný a snadný nákup kryptoměn? Vyzkoušejte paysafecard

Reklama 10. srpna 2022
Rádi byste investovali do bitcoinu, ale hledáte jiný a bezpečnější způsob, jak tuto kryptoměnu zakoupit? Pořiďte si ho snadno a anonymně pomocí paysafecard PIN od Sazky, který umožní nákup bez zadávání osobních či bankovních údajů.

Bitcoin patří mezi nejpopulárnější virtuální měnu. Lze ho zakoupit či vyměnit prostřednictvím burz, směnáren či přímým obchodem. Mezi další způsoby, jak ho získat patří i bitcoinové bankomaty či investice do CFD.

U všech zmíněných možností koupě či prodeje dochází k ověřování osobních údajů a zadávání čísla karty, které mohou být ve finále nebezpečným rizikem a v ojedinělých případech vést ke zbytečné ztrátě peněz. Existuje ale i jiná varianta, která je pro bitcoinové nadšence snadnější a bezpečnější: paysafecard.

Pokud byste rádi investovali do bitcoinů bez ID, může být pro vás paysafecard správnou volbou. Výhodou je, že nevyžaduje, abyste vlastnili bankovní účet, nebo zadávali osobní údaje. Brokeři, kteří přijímají paysafecard, umožňují investovat bez toho, aniž byste se museli bát zneužití svých osobních údajů.

Paysafecard jako cesta k bitcoinu

Paysafecard má podobu kupónu, který obsahuje PIN, který jednoduše zadáte a použijete při online platbách. Vyhnete se tak zadávání platebních a osobních údajů. Paysafecard lze zakoupit na všech terminálech společnosti Sazka. Další výhodou je, že peníze můžete čerpat libovolně a dle svého uvážení. Pro větší kontrolu zůstatku na kupónu slouží i mobilní aplikace pro Android i iOS, takže budete mít přehled o vašem účtu kdekoliv a za jakékoliv okolnosti. Navíc, když si na terminálu Sazky pořídíte PIN Paysafecard v minimální hodnotě 500 korun a zaregistrujete ho na webu, můžete hrát o PINy v celkové hodnotě 100 000 korun. Akce platí až do 14. srpna.

Jak to ve skutečnosti funguje?

Výhodou paysafecard je, že podporuje řadu aplikací a služeb, které naleznete přímo na stránkách paysafecard. Před koupí bitcoinu se ujistěte, zda nákup pomocí této platební metody daná platforma podporuje. I přesto, že je platba pomocí kupónu zdarma a zcela anonymní, některé z brokerských společností mohou požadovat poplatek za vklad. Více informací naleznete na webových stránkách konkrétních společností.

Další článek: Pac-Man dostane svoji filmovou adaptaci. Pracuje na něm producent ježka Sonica

Témata článku: ,Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Qualcomm QRD jsou telefony, které jste nikdy neviděli. Stojí tisíce dolarů, přesto si je nemůžete koupit

Qualcomm QRD jsou telefony, které jste nikdy neviděli. Stojí tisíce dolarů, přesto si je nemůžete koupit

** Nabízí ty nejmodernější technologie a cenou předčí nejdražší telefony ** Přesto si je nekoupíte a zřejmě byste ani nechtělo ** Toto jsou referenční telefony Qualcomm QRD

Martin Miksa
SnapdragonQualcommSmartphony
Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

** Zapomeňte na rozčtverečkovaná místa, kterých si každý všimne ** Mapy.cz musely dokonale zakrýt desítky parabol ** Základnou se přitom na webu chlubí i její majitel. Kocourkov

Jakub Čížek
ČeskoMapy.czMapy
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně
Google už nevydržel čekat. Kompletně odhalil design a barevné varianty hodinek Pixel Watch

Google už nevydržel čekat. Kompletně odhalil design a barevné varianty hodinek Pixel Watch

** Hodinky Pixel Watch se ukazují v celé své kráse ** Displej bude krýt Gorilla Glass zatím neznámé generace ** Pásky rozhodně nebudou univerzální

Martin Chroust
Pixel WatchChytré hodinky