Bezplatný upgrade Borderlands 3 na XSX a PS5 dorazí v listopadu

2K Games a Gearbox osvětlují, jak to bude s upgradem pro nové konzole. Dozvěděli jsme se také o novém Season Passu.
Bezplatný upgrade Borderlands 3 na XSX a PS5 dorazí v listopadu

2K Games všem majitelům akčního RPG Borderlands 3 oznamuje, aby se pomalu začali připravovat na novou generaci totálního nářezu. Jen co se začnou nové konzole prodávat, a tím se myslí na den přesně, budete moct okamžitě upgradovat současnou verzi Borderlands na tu pro novou generaci konzolí. 

Cate Blanchett se oficiálně ujme role Lilith ve filmovém Borderlands

Cate Blanchett se oficiálně ujme role Lilith ve filmovém Borderlands

Upgradovaná verze Borderlands 3 bude samozřejmě plně optimalizována pro co nejlepší využití zdrojů, které nové konzole nabízí. Hra tedy vymačká z next-gen konzole co nejvyšší výkon a my se tak dočkáme plynulejšího hraní na zcela jiné grafické úrovni. Xbox Series X a PS5 budou Borderlands 3 přehrávat v rozlišení 4K rychlosti 60 snímků za sekundu. A je úplně jedno, jestli budeme hrát hru jednoho hráče či online kooperaci.

Borderlands 3 Next-Gen Release Dates.jpg

Nutno také zdůraznit, že na obou konzolích budeme moct zmíněnou hru hrát až ve čtyřech hráčích v lokální kooperaci. Tato herní funkce bude také přidána do Borderlands 3 na Xbox One a PlayStation 4, a to prostřednictvím bezplatné aktualizace 10. listopadu.

Borderlands 3 Next Gen Images.jpg

Když už jsme u těch Borderlands 3, Gearbox mimo jiné odhalil, že hra dostane za několik týdnu zbrusu nový Season Pass. Bude obsahovat dvě dodatečné rozšíření, Každé z nich pak hru nadopuje hromadou nového obsahu, který bude třeba prozkoumat, a také pořádnou dávkou nových předmětů.

Borderlands 3 Season Pass 2 bude obsahovat rozšíření Designer's Cut a Director's Cut, přidá také spoustu nových skinů pro naše Vault Huntery. Designer's Cut se začne prodávat 10. listopadu a přidá do hry nové stromy dovedností pro každou z postav, a nový herní režim Arms Race.

To, co můžeme očekávat od druhého rozšíření je prozatím stále záhadou.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |