Bioshock - multiplayer ani demo nebude

Rozhovor s tvůrci Bioshocku, který se objevil na nově spuštěných oficiálních stránkách hry, způsobil v řadách PC hráčů zklamání a poprask. Z úst lidí stojících za vývojem hry totiž vypadlo několik vyjádření, které rozhodně nepůsobí potěšujícím dojmem. Předně se jedná o multiplatformovost titulu, kdy autoři uvedli, že hra bude orientovaná primárně na Xbox 360 (což sebou zpravidla přináší i neduhy v PC verzi). Další negativní zprávou budiž absence multiplayeru, který by byl údajně zbytečný a musela by se kvůli němu měnit značná část příběhu. K dispozici bude ale jakási komponenta, díky které si hráč bude moci pravidelně stahovat nové objekty a materiály do hry. Negativně zněla odpověď i na otázku demoverze, se kterou se prozatím nepočítá (a podle předpokladů nevyjde dříve než hotová verze hry).

Druhořadou informací je pak skutečnost, že Bioshock se patrně bude prodávat pouze v klasické krabicové verzi a s žádnou speciální se prozatím nepočítá. A uspokojení na závěr; červnové datum vydání je naštěstí stále aktuální.

   

Irrational Games ve své dílně už pět let připravují nepřímého následovníka legendárního System Shocku 2 s podobným názvem Bioshock. Střílečka z prvního pohledu se bude odehrávat v utopickém podmořském městě. Do cesty se vám při jeho procházení postaví velké množství nepřátel obdařených údajně skvělou umělou inteligencí. Vzhledem k pozadí nebude nouze o geneticky upravené mutanty a všelijakou robotickou havěť. Krom střílení z klasického arzenálu zbraní se dočkají i příznivci taktického uvažování. K dispozici budou například bioskenery, které vám odhalí slabiny nepřátel, takže nebudete muset zbytečně plýtvat střelivem.

Související informace (Bioshock):
Platforma:
PC, Xbox 360
Žánr: Akční RPG
Výrobce: Irrational Games
Vydavatel: 2K Games
Datum vydání: červen 2007

Zdroj: JeuxVideo


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

dnes | | 16 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A