Bioshock - multiplayer ani demo nebude

Rozhovor s tvůrci Bioshocku, který se objevil na nově spuštěných oficiálních stránkách hry, způsobil v řadách PC hráčů zklamání a poprask. Z úst lidí stojících za vývojem hry totiž vypadlo několik vyjádření, které rozhodně nepůsobí potěšujícím dojmem. Předně se jedná o multiplatformovost titulu, kdy autoři uvedli, že hra bude orientovaná primárně na Xbox 360 (což sebou zpravidla přináší i neduhy v PC verzi). Další negativní zprávou budiž absence multiplayeru, který by byl údajně zbytečný a musela by se kvůli němu měnit značná část příběhu. K dispozici bude ale jakási komponenta, díky které si hráč bude moci pravidelně stahovat nové objekty a materiály do hry. Negativně zněla odpověď i na otázku demoverze, se kterou se prozatím nepočítá (a podle předpokladů nevyjde dříve než hotová verze hry).

Druhořadou informací je pak skutečnost, že Bioshock se patrně bude prodávat pouze v klasické krabicové verzi a s žádnou speciální se prozatím nepočítá. A uspokojení na závěr; červnové datum vydání je naštěstí stále aktuální.

   

Irrational Games ve své dílně už pět let připravují nepřímého následovníka legendárního System Shocku 2 s podobným názvem Bioshock. Střílečka z prvního pohledu se bude odehrávat v utopickém podmořském městě. Do cesty se vám při jeho procházení postaví velké množství nepřátel obdařených údajně skvělou umělou inteligencí. Vzhledem k pozadí nebude nouze o geneticky upravené mutanty a všelijakou robotickou havěť. Krom střílení z klasického arzenálu zbraní se dočkají i příznivci taktického uvažování. K dispozici budou například bioskenery, které vám odhalí slabiny nepřátel, takže nebudete muset zbytečně plýtvat střelivem.

Související informace (Bioshock):
Platforma:
PC, Xbox 360
Žánr: Akční RPG
Výrobce: Irrational Games
Vydavatel: 2K Games
Datum vydání: červen 2007

Zdroj: JeuxVideo


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená váleč…

Ještě, než k vám dorazí naše plnohodnotné dojmy, se můžete podívat na osobní pohlednice našich vojáků z bitevní vřavy.

1.  7.  2018 | | 7 N/A
Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

dnes | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A