Bioware by se dalšímu dílu Jade Empire nebránilo

Jen k tomu nejspíš moc brzy nedojde, přednost mají jiné projekty.
Bioware by se dalšímu dílu Jade Empire nebránilo

Pamatujete si na Jade Empire? Toto exotické RPG od Bioware si mohli v roce 2005 zahrát nejdříve majitelé starých Xboxů, o dva roky později se pak dočkali i majitelé počítačů. Hra byla kritiky chválená (naše recenze zde), pokračování se však nikdy nedočkala.

Dojde na něj někdy? Nejspíš ano. Během výstavy Eurogamer Expo 2011, která skončila před dvěma dny, to prozradili zakladatelé společnosti, Ray Muzyka a Greg Zeschuk.

"Ve skutečnosti o tom už několik let diskutujeme," řekl Ray Muzyka, ředitel Bioware. "Jde o naši značku, odehrává se v prostředí, které se nám tehdy velmi líbilo a které se nám líbí pořád. Já i Greg ve hru bezmezně věříme. Čekáme jen na tu správnou chvíli."

"V současnosti pracujeme na spoustě jiných projektů, v budoucnu byste se ale mohli dalšího Jade Empire dočkat. Nikdy nevíte. Teď nemáme co ohlásit, ale vězte, že je nám hra velmi blízká."

Zdroj: Eurogamer
Dostupné pro: PC
Žánr: RPG
Výrobce: Bioware | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 22. dubna 2005 (Xbox)
2. března 2007 (PC)

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce