Bioware kutí sci-fi RPG

Mass Effect se jmenuje nové připravované RPG od tvůrců Jade Empire či Knights of the Old Republic. Záměrně jsem zmiňoval tyto dvě, protože Mass Effect se zatím plánuje pouze pro konzole Xbox 360. Ovšem třeba se dočkáme i PC vrze, jako KOTORu a Jade Empire (ta stále není hotová). V tomto připravovaném sci-fi akčním RPG se zhostíte role Spectera, velitele skupiny elitních jednotek. Se svoji jednotkou budete stát proti armádě legendárního agenta a procestujete spoustu nepřátelských mimozemských planet. Nic ale není takové, jak to zpočátku vypadá a Spectrova skupina se zaplete do daleko závažnějších událostí.

Všechny vaše akce mají mít adekvátní následky, svého hrdinu si budete moci volně upravovat, k dispozici získáte širokou paletu zbraní, brnění a dalšího vybavení. Kromě hlavní dějové linky se dočkáme i spousty vedlejších questů a prozkoumávání cizích planet. Boje by se měly odehrávat real-timu s taktickými elementy. Na zatím chudé domovské stránce můžete shlédnout krátký trailer a prohlédnout těch pár screenshotů.

Doupě komentuje: Na Xbox 360 se chystá tolik slibných titulů, že by v nich teoreticky mohl i Mass Effect zapadnout. Ovšem to určitě nehrozí, protože Bioware patří mezi nejlepší vývojáře RPG her a na každý jejich nový projet čekají netrpělivě zástupy fanoušků. Však KOTOR jste snad hráli všichni, ne?

Související informace (Mass Effect):
Platforma: Xbox 360
Žánr: RPG
Výrobce hry: Bioware (
http://www.bioware.com)
Vydavatel hry: zatím neznámý
Homepage hry:
http://masseffect.bioware.com/
Předpokládané datum vydání: nebylo oznámeno

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |