BioWare maká na znovuzrození akce Anthem, chvíli to ale potrvá

Ale cesta zmrtvýchvstání není nikdy jednoduchá.

Pokud jste nad online akcí Anthem stále nezlomili hůl a věříte na jeho zmrtvýchvstání, mám pro vás dobrou i špatnou zprávu. Je dost možné, že se ho dočkáte, na druhou stranu to ještě chvíli bude trvat. 

Když společnosti EA a BioWare dali od Anthem ruce pryč, mnozí si mysleli, že to znamená konec celého projektu. Jenomže vývojáři tohoto titulu mají pravděpodobně sakra tuhý kořínek a jeden z nich oznámil, že hra bude v podstatě „znovu vydána."

Toho dne Bioware řekl, že na tom pracuje "speciální vývojářské komando". Avšak poté bylo z této válečné fronty ticho a nedozvídali jsme se vůbec žádné bližší podrobnosti.

To ale včera změnil Christian Dailey, ředitel studia BioWare Austin, tedy studia, které v současně době pracuje na generální opravě celého titulu, a zveřejnil bližší podrobnosti vývoje. Dailey se nechal slyšet, že na tomto vývojářském questu začal makat tým asi třiceti vývojářů, kteří jsou momentálně plně zaneprázdnění na prototypech řešení a nápadech v oblastech, o kterých se domnívají, že původní hra zaostává. Něco takového je ale nesmírně dlouhý proces a vše je teprve v plenkách. 

Ano, tým je malý a celá tahle situace vyžaduje, abychom se znova vrátili k rýsovací tabuli. Na druhou stranu – jako malý tým máme jistou obratnost, jakou si ten větší nemůže dovolit," řekl Dailey.

Co se týká všech výzev tohoto projektu, stejně tak jako výzev týmu – chce být vývojář plně transparentní. A právě proto bude BioWare sdílet pravidelné aktualizace o vývoji, a přitom vnímat zpětnou vazbu fanoušků. Během toho období bude spousta experimentů, takže některé funkce, které mají hráči rádi mohou zmizet. A jiné zase nemusí být při prvním odhalení úplně dokonalé. Společnost BioWare plánuje hostovat streamy, ve kterých bude předvádět jejich nové nápady.

Opravdu vám chceme poskytnout veškeré informace v plné průhlednosti, kterou díky vaší vášní a zájmu můžeme v Anthem využít. Na druhou stranu berte na vědomí, že vidět všechny ty věci v rozpracované podobě nemusí být úplně hezké na oko. Nejsem tady proto abych zvedl hype, ale protože věříme že změny, které provádíme jsou ty správné a chceme vědět, že si to myslíte spolu s námi," dodal Dailey.

Diskuze (3) Další článek: Dead By Daylight Mobile: naháněčka konečně i na mobilech | Recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
S jakou navigací na dovolenou? Vybrali jsme 7 nejlepších aplikací, které vám ukážou cestu

S jakou navigací na dovolenou? Vybrali jsme 7 nejlepších aplikací, které vám ukážou cestu

** Vybrali jsme sedm nejlepších navigací pro Android a iOS ** Na své si přijdou řidiči, cyklisté i pěší ** Většinu aplikací lze používat zdarma

Karel Kilián
Pro turisty a cyklistyPro řidičeNavigace
Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

** Nejteplejší místo na Zemi nemusí být to nejnebezpečnější ** Největším zabijákem se stane až mix tepla a vlhkosti ** Asie se nebezpečně přiblížila hraniční hodnotě 35 °C twb

Jakub Čížek
MeteorologieGlobální oteplování
Nejzajímavější zbraně ve válce na Ukrajině. Co dokáže americký salvový raketomet M270

Nejzajímavější zbraně ve válce na Ukrajině. Co dokáže americký salvový raketomet M270

** Oživený výčet zbraní, které zaujmou technologickým řešením ** Neděláme si nárok na kompletní výčet** Informace často chybí, a tak se snažíme kličkovat mezi propagandou

Jakub Čížek
UkrajinaZbraněRuskoArmáda
Prodělaný covid? Jako když mozek zestárne o dvacet roků

Prodělaný covid? Jako když mozek zestárne o dvacet roků

** Zdoláním nákazy covid nekonč, následky mohou přetrvávat ještě řadu měsíců ** Práci mozku může choroba poznamená podobně, jako kdyby člověk zestárnul o dvacet let ** V IQ testech se to projeví poklesem o deset bodů

Jaroslav Petr
SARS-CoV-2COVID-19Mozek
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

** Americké letectvo chce v nejbližší době postavit a otestovat prototyp nového samohybného děla ** To by mělo být schopné sestřelovat střely s plochou dráhou letu ** Při tom bude využívat munici určenou původně pro railgun

Stanislav Mihulka
VojenstvíUSA