Bizarnosti na Twitchi: podívejte se na největší banované šílenosti

Co se děje ve streamerském rybníčku?

Streamování her je v dnešní době velmi populární záležitostí, i když to tak nemusí každému připadat. Lidé se touto cestou dokáží uživit a ti největší z nich mají příjmy, o kterých se běžnému člověku může jen zdát. Nejznámější taková služba, na které lidé vysílají, je bezesporu Twitch.tv. V poslední době ale kolem něj proběhlo pár událostí týkajících se banování některých streamerů a občas nad takovými rozhodnutími zůstává rozum stát.  

Pokud jste sledovali Twitch už před pár lety, jistě budete souhlasit s tím, že se změnil nejen po stránce designu samotného webu, ale také podle pravidel a akcí, které mohou a nemohou streameři během vysílání dělat.  

Velkou změnu přinesla událost, kdy Twitch odkoupil gigant Amazon. Poté se začalo tlačit na to, aby byl co nejatraktivnější pro inzerenty. Následovaly změny podmínek streamování a dalších pravidel, za jejichž porušení přichází patřičný trest. Z počátku se tomu zase taková pozornost nevěnovala, obzvláště v zemích, kde se nemluví anglicky. Za poslední roky se to ale pěkně rozjelo. Někdy je ale trest naprosto nesmyslný a jsou i případy, kdy je vidět, že Twitch neměří každému streamerovi stejným metrem.  

twitch_tv_wallpaper_by_atroxcze_d9lin3x.png

Značný dopad měl také příchod IRL sekce. Po letech se vyvinula do dalších podsekcí jako je “Just chatting” a jiných. Vesměs jde o to, že na Twitchi už můžete streamovat i obsah, který nemá s hrami nic společného. Některým streamerům stačí zapnout kameru přes celou obrazovku, bavit se s lidmi v chatu a u toho například koukat na videa. I tak může vypadat stream, který sledují tisíce diváků. Tato sekce se častokrát stává dějištěm banování streamerů. Samozřejmě se najdou výjimky, ale co v IRL občas probíhá je docela podivuhodné. Pojďme se podívat na ty nejšílenější.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude součástí světa WoW

Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude …

Od datadisku Shadowlands ho můžete potkat ve světě Azerothu, a i ti, kteří WoW nehrají a Reckfula vlastně vůbec neznají, musí uznat že se jedná o velice pěkné gesto.

10.  8.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A
Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafikou a DLSS 2.0

Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafik…

Nejnovější technologie v precizně optimalizovaném enginu pana Kojimy.

8.  8.  2020 | | 8 N/A