Black Panther má dostat vlastní hru od nového studia EA. Insider mluví o příběhovce s otevřeným světem

Zdá se, že Marvel nehodlá skončit s propůjčováním svých superhrdinských značek různým studiím. Podle informací Jeffa Gurbba se jedna dostala i k novému studiu založeném pod záštitou EA.

S herními adaptacemi hrdinů od Marvelu je to všelijaké. Nemůžeme si vynachválit, jak se povedl Spider-Man od Insomniacu. Na druhou stranu ale nezapomínáme na průšvih s Avengers. Marvel ale hodlá dát prostor i dalším vývojářským studiím. Několik projektů už bylo dokonce oficiálně oznámeno. O herním Black Pantherovi zatím neoficiálně promluvit insider Jeff Grubb. Dle jeho slov vzniká v nově založeném studiu pod EA, které vede Kevin Stephens, bývalý člen studia Monolith Productions, který se podílel třeba na Middle-Earth: Shadow of Mordor nebo F.E.A.R.

Vývoj tohoto projektu má být teprve v začátcích a uvnitř společnosti se označuje jako Project Rainier. Naštěstí to vypadá, že se nebude opakovat scénář s Avengers, protože má jít o hru pro jednoho hráče s otevřeným světem. Vypadá to, že na začátku budeme svědky smrti jednoho z Black Pantherů a staneme se jeho nástupcem jakožto nový hrdina Wakandy.

Nedivíme se, že se své hry dočkal zrovna Black Panther. Filmová adaptace tohoto hrdinu ve vibraniovém obleku pořádně nakopla. Základy pro úspěch tedy určitě jsou, ale je na nich ještě potřeba vystavět kvalitní hru, což se studiím EA za posledních několik let moc často nepodařilo. Světlou výjimkou jsou projekty studia Respawn a doufáme, že se tento nově sestavený tým ze Seattlu postaví po jeho boku.

Zdroj: Reddit, Venturebeat.com

Váš názor Další článek: Gollum se po kritice poslední ukázky odkládá. Vývojáři chtějí naplnit Tolkienovu vizi světa Pána prstenů

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,