Blacksite bude v obchodech v listopadu

Zahraniční vydavatelská společnost Midway, která se mimo jiné stará o distribuci Unreal Tournament 3, včera oznámila, že očekávaná akční podívaná – Blacksite: Area: 51 – vyjde již příští měsíc. A to ve verzích pro PC a next-gen mašinku Xbox 360. Jak se u mnoha her stalo smutným zvykem, PS3 verze tohoto titulu se ke svým kolegům nepřipojí. Naopak to vypadá, že do obchodů dorazí s několika měsíčním zpožděním. Toto oznámení totiž doprovází výňatek z finanční zprávy společnosti, v níž stojí, že byla verze pro Playstation 3 odsunuta až na příští rok.

Určitě neexistuje nikdo, kdo by neslyšel o únosech mimozemšťany. Jednoduše si na vás počkají až pojedete autem po venkovské silnici, pustí EMP, bliknou vám do očí a jste pasé. To co však nevíte je, že některé z těchto veselých ufonků americká armáda zajme a provádí na nich pokusy pro novodobý výzkum v rámci utajovaného programu vlády Spojených států. To se jim však přirozeně nelíbí a snaží se z oblasti uniknout (jak sami správně tušíte, jedná se o Oblast 51). V drtivé většině případů jsou však nebozí emzáci chyceni a pověšeni za kulky do průvanu.
 
Nakonec se jim však povede prolomit veškerá bezpečnostní opatření, rychle převezmou velení nad stanicí a obsadí i blízké město u základny. Jelikož mají lepší schopnosti než lidé, je zapotřebí zvláštní jednotky, která by jim řádně natrhla půlky. A velitelem této jednotky není nikdo jiný než vy. Příběh není příliš originální, i přesto však autoři slibují, že bude solidní a díky tomu tak vydržíte až do samotného závěru. Více v našem obsáhlém preview.

Související informace (Blacksite: Area 51):
Platforma: PC, Xbox 360, PS3
Žánr: akce
Výrobce: Midway (
http://www.midway.com/)
Vydavatel: Midway (
http://www.midway.com/)
Distributor v ČR: EA Czech (
http://www.electronicarts.cz/)
Homepage:
http://www.blacksitegame.com/
Předpokládané datum vydání: listopad 2007

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře