Blazing Angels přiletí i na PC

Dříve jsme se zmiňovali, že letecká akce Blazing Angels: Squadrons of WWII bude převedena z Xboxu a Xboxu 360 i na monitory počítačů. Nyní jsme se dozvěděli, že hru bude u nás distribuovat společnost Playman.

Již v březnu totiž uvede Ubisoft Blazing Angels i pro PC a společnost Playman se pokusí co nejdříve dodat českou verzi. Jistí si můžeme být manuálem, zda bude čeština formou titulků i ve hře samotné se teprve řeší. Blazing Angels vás přenesou do bojů druhé světové války, kdy v rámci osmnácti misí kampaně pro jednoho hráče projdete zajímavé historické milníky. K tomu můžete připočíst ještě desítku misí nijak neprovázaných, které však ukazují různá bojiště celého světa.

 

Velkým lákadlem má údajně být hra více hráčů, kdy proti sobě může zápolit šestnáct letců v desíti různých režimech, klasickým dogfightem počínaje a historickými misemi konče. Zajímavé by mohlo být i osazenstvo hangáru, nejen pro svoje grafické ztvárnění, ale zejména pro vysoký počet čtyřiceti historických letadel která můžete ovládat. A pokud budete létat opravdu nízko, můžete se prý kochat detailně zpracovanými budovami a vozidly.

Související informace (Blazing Angels: Squadrons of WWII)
Platforma
: PC, Xbox, Xbox 360
Žánr: Letecká akce
Výrobce: Ubisoft (
http://www.ubi.com)
Vydavatel: Ubisoft (
http://www.ubi.com)
Distributor v ČR: Playman (
http://www.playman.cz)
Předpokládané datum vydání: 28. březen 2006 (23. pro konzole)

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |