Bleszinski chce vytvořit něco nového

Cliff Bleszinski, hlavní designér Epicu, přiznal své "choutky" vytvořit zcela něco nového. Přesto se tak podle něj ještě nějakou tu dobu nestane, jelikož se firma v současnosti plně soustředí na sérii Gears of War.

"Už nějakou dobu mám nutkání vytvořit něco zcela nového," řekl Bleszinski v rozhovoru pro Industry Gamers. "Když jsme dokončili Unreal Tournament, chtěl jsem dělat na jiné hře. Je to jen o té správné příležitosti a správném nápadu."

"Veškerá pozornost je v současnosti soustředěna na Gearsy, a bude na ně soustředěna i v blízké budoucnosti. Každopádně uvidíme, jak se věci vyvinou."

Také se nechal slyšet, že by do budoucna rád viděl lepší rozdělení lidských zdrojů. "Jednou věcí je Epic známý, a to že pokud jste v Raleighu, vtáhne vás tenhle Gearsový vír. To proto se Chair mohl pustit do Infinity Blade, protože sídlí v Utahu."

"Pokud budeme chtít udělat nové Gearsy i příště, musíme najít způsob, jak vyčlenit lidi, kteří budou pracovat na něčem jiném."

Zdroj: Industry Gamers

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |