Blitz - Disc Arena - první dojmy a screenshoty

Futuristická sportovní simulace nebo 3D bojová akce? Těžko říct, nic podobného jsem ještě neviděla.

Po totálním zhroucení civilizované společnosti vládne na zemi chaos. Úlohu vlád přebraly velké nadnárodní společnosti, kterým se pomocí nashromážděných finančních prostředků postupně začalo dařit stabilizovat celosvětovou ekonomiku. V té ale nezbývá téměř žádné místo pro menší podniky a seskupení, kterým jako jediný zdroj příjmů zbylo provozování nelegálních heren, pašování zbraní a dodávky drog. Jednou z oblíbených výdělečných kratochvílí se stalo pořádání zápasů v podzemních hangárech a opuštěných továrnách. S velmi jednoduchými pravidly (dva týmy proti sobě bojují o získání kovového disku a jeho vhození do soupeřova koše) a v jednoduchých podmínkách si zápasy brzo získaly obrovskou popularitu. Přes snahu mocenských struktur se je nepodařilo zakázat a nakonec bylo nutné je akceptovat jako oficiální sportovní zábavu. Brutalita zápasů se zatím vystupňovala do neuvěřitelných rozměrů, vítězní gladiátoři jsou davem oslavováni jako hrdinové a právě dnes nastupují do arény další nováčci ...

     

Blitz - Disc Arena se odehrává v aréně, kde proti sobě stojí dva týmy. Každý z nich může mít maximálně čtyři členy a mezi ně je vhozen důležitý předmět – kovový disk. Po startovním signálu se všichni bojovníci vrhnou k disku a kdo se ho zmocní, snaží se ho vhodit do soupeřova koše. Vybrat si můžete hru v singleplayeru, kde je k dispozici několik herních módů (zápas, turnaj, liga), nebo v multiplayeru, kde se lze buďto utkat s vašimi přáteli v kooperativním módu nebo se naopak postavit proti nim. Připravuje se i hra po Internetu, při níž budete čelit týmům z celého světa.

     

Švédský tým Southend Interactive slibuje vizuálně přitažlivý zážitek, ve kterém nebudou chybět ani takové věci jako bump-mapping, 32bitová barevná hloubka, propracované textury, lightsourcing a dynamické stíny generované v reálném čase.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce