Blíží se další filmová adaptace, začalo se makat na rebootu Resident Evilu

Právě bylo oznámeno další pokračování filmového Resident Evil.

Vypadá to, že produkce Constantin Film se své milované Resident Evil ságy jen tak lehko nevzdá. Byl totiž oznámen příchod dalšího přírůstku do této věhlasné herní a filmové série. Scénárista a režisér Johannes Roberts, jenž je chlápkem, který za celým tímto projektem stojí, zveřejnil jména herců, jež se postarají o ztvárnění hlavních postav. A aby toho nebylo málo, přihodil i nějaký ten komentář.

Claire Redfieldovou si tentokrát střihne Kaya Scodelario (Maze Runner) a Chrise herec Robbie Amell. Jill Valentine propůjčí svou tvář Hannah John-Kamen. Toma Hoppera uvidíme jako Alberta Weskera. Avan Jogia tentokrát jako Leona Kennedyho a Neala McDonougha zase jako Williama Birkina.

S tímto filmem jsme se opravdu chtěli vrátit k původním dvěma hrám a pokusit se znovu vytvořit onen děsivý viscerální zážitek, který jsem měl, když jsem je kdysi poprvé hrál. Zároveň bych také rád odvyprávěl zemitý lidský příběh o malém skomírajícím americkém městě,“ říká Roberts.

K filmu se také vyjádřil Robert Kuzler, který bude film produkovat: „Po desítce her, šesti filmech a stovkách stránek fan fiction jsme cítili nutkání vrátit se do roku 1998. A prozkoumat další tajemství, ukrytá ve zdech Spenser Mansion a Raccoon City.“

Mimochodem, minulý měsíc Capcom oznámil nový CGI projekt založený na Resident Evilu, přijít má příští rok. Jeho děj bude sledovat Claire Redfieldovou a Leona Kennedyho při jejich výpravě do tajemného sídla. Série budou složeny z osmi hodinových epizod.

Váš názor Další článek: NBA 2K21 odhaluje v novém videu next-gen verzi hry

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,