Blízké setkání třetího stupidně

Dost bylo inteligentních a nezáživných her, které samy sebe berou vážně. Dost bylo všeho toho realistična, nechutně věrohodné trojrozměrné grafiky a rafinovaně vystavěných zápletek. Nastal čas se trochu odvázat a společnost několika veskrze stupidních mimozemšťanů k tomu přímo vybízí!
Blízké setkání třetího stupidně
Dost bylo inteligentních a nezáživných her, které samy sebe berou vážně. Dost bylo všeho toho realistična, nechutně věrohodné trojrozměrné grafiky a rafinovaně vystavěných zápletek. Nastal čas se trochu odvázat a společnost několika veskrze stupidních mimozemšťanů k tomu přímo vybízí!

Stupid InvadersStupid Invaders

Kdo sleduje tak jako já kreslené seriály na satelitních kanálech, nejspíš tuhle partičku imbecilů vystupující pod názvem Stupid Invaders zná. Jejich humor je kreslenou variantou Blbého a blbějšího a oslovit může pouze zvrácené duše, pro něž jsou Rychlá rota a Všichni z Kačerova pouhým hříchem mládí – zanedbatelným předstupněm k dílům skutečné kvality: Renem a Stimpym počínaje a South Parkem konče.

Stupid InvadersStupid Invaders

Těžko říci, co k tomu UbiSoft vedlo, nicméně Stupid Invaders se už brzy objeví i coby počítačová hra, která bude podle autorů tak stupidní, jak to jen bude v jejich silách. Nuže, vyslechněte zápletku. Je prostá. Pět natvrdlých, nic nechápajících mimozemšťanů, jeden větší exot než druhý, ztroskotá na Zemi. Dřív než se Gorgeous, Candy, Stereo, Etno a Bud, jak zní jejich ctěná jména, rozkoukají, polapí je šílený a zlý vědec Dr. Sakarin, který tráví veškerý svůj volný čas nakládáním polapených zástupců mimozemských civilizací do lihu –samozřejmě pro dobro vědy. A zde se nám již rýsuje dramatická zápletka o útěku celé vydařené pětice ze spárů jisté smrti. Za doprovodu klasických adventurních prvků jako je hledání klíčů, povídání si s jinými bytostmi či louskání hádanek se totiž budete muset dostat na svobodu.

Stupid InvadersStupid Invaders

Ačkoli Stupid Invaders koketují s radostí se vším, co se vymyká normálu, podíváme-li se na technickou stránku věci, zjistíme, že tahle hra je až překvapivě normální. Propracovaná 3D grafika, do detailů vypracované figurky, barvy, světla, stíny, vysoké rozlišení – je tu vše, co je dnes považováno za standard. Jinak je tomu ovšem s humorem. Drsný, bez servítek, jako by ze záchodu (byť vypucovaného) vypadl. Absurdní dialogy, divoká animace – přesně to jsou ty věci, které by vás měly bacit mezi oči hned po spuštění hry. A že nejde o nějaké troškaření, to dokazují čísla: 2000 řádek dialogů, 120 lokací a přes 50 postav by totiž dohromady mělo nabídnout minimálně 30 hodin úporné pařby doprovázené hysterickým smíchem. Takže na podzim, kdy mají Stupid Invaders vyjít, si už teď rezervujte noční hodiny. Čágo belo, šílenci!

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

19.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Skvělá akční parodie Totally Accurate Battlegrounds dočasně zdarma

Skvělá akční parodie Totally Accurate …

Je to free, tak proč to nezkusit.

7.  6.  2018 |
Agony: přehnaně odporné (recenze)

Agony: přehnaně odporné (recenze)

Kdo ví, třeba každý z nás jednou skončí v pekle. A pokud to tam vypadá jako v Agony, rozhodně se nemáme na co těšit.

7.  6.  2018 | | 3 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 8 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |