Blizzard pracuje na hře ze světa Warcraftu ve stylu Pokémon GO

Fanoušci Warcraftu budou jistě skákat radostí. Blizzard plánuje další kousek z jejich milovaného světa. O tenhle se ale nikdo neprosil a reakce dost možná budou vypadat podobně, jako v případě mobilního Diabla.
Blizzard pracuje na hře ze světa Warcraftu ve stylu Pokémon GO

Že Diablo Immortal muselo rozhodně odradit Blizzard od jakékoliv další snahy vytvářet mobilní hry na téma svých slavných značek? Ne, ne, ne. Naopak. Nedávno se ukázalo, že každá Blizzardí značka se dočká mobilního zpracování a výjimkou nebude ani obří svět Warcraftu. 

Blizzard pracuje kromě Diabla i na dalších mobilních titulech

Blizzard pracuje kromě Diabla i na dalších mobilních titulech

V jeho případě by se mělo jednat o hru, která bude mít princip hříčky Pokémon GO. Půjde tedy o hru využívající prvky rozšířené reality a pohybu hráče v reálném světě. Přece jenom se dá mluvit o tom, že svět Warcraftu je opravdu rozsáhlý a najít v něm dostatek příšerek, nepřátel i dalších postav není žádný problém. Možnost zakomponovat tenhle úžasný fantasy svět do toho reálného se tak přímo nabízí. 

Na mobily se chystá Diablo Immortal, bude to pořádné akční RPG

Na mobily se chystá Diablo Immortal, bude to pořádné akční RPG

Je sice pravda, že přijetí Diabla Immortal nebylo ze strany fanouškovské základny zrovna vřelé, ale mobilní trh je především v Číně doslova obří a odbyt podobného titulu může navzdory nevoli fanoušků zaznamenat masivní úspěch.

Na datum vydání mobilních her od Blizzardu se zatím čeká, oficiálně oznámené je zatím pouze Diablo, ale Blizzard se nechal slyšet, že chystá mobilní adaptace všech svých značek. Dáte šanci zpracování pro chytrá zařízení?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A