Blizzard pracuje na hře ze světa Warcraftu ve stylu Pokémon GO

Fanoušci Warcraftu budou jistě skákat radostí. Blizzard plánuje další kousek z jejich milovaného světa. O tenhle se ale nikdo neprosil a reakce dost možná budou vypadat podobně, jako v případě mobilního Diabla.
Blizzard pracuje na hře ze světa Warcraftu ve stylu Pokémon GO

Že Diablo Immortal muselo rozhodně odradit Blizzard od jakékoliv další snahy vytvářet mobilní hry na téma svých slavných značek? Ne, ne, ne. Naopak. Nedávno se ukázalo, že každá Blizzardí značka se dočká mobilního zpracování a výjimkou nebude ani obří svět Warcraftu. 

Blizzard pracuje kromě Diabla i na dalších mobilních titulech

Blizzard pracuje kromě Diabla i na dalších mobilních titulech

V jeho případě by se mělo jednat o hru, která bude mít princip hříčky Pokémon GO. Půjde tedy o hru využívající prvky rozšířené reality a pohybu hráče v reálném světě. Přece jenom se dá mluvit o tom, že svět Warcraftu je opravdu rozsáhlý a najít v něm dostatek příšerek, nepřátel i dalších postav není žádný problém. Možnost zakomponovat tenhle úžasný fantasy svět do toho reálného se tak přímo nabízí. 

Na mobily se chystá Diablo Immortal, bude to pořádné akční RPG

Na mobily se chystá Diablo Immortal, bude to pořádné akční RPG

Je sice pravda, že přijetí Diabla Immortal nebylo ze strany fanouškovské základny zrovna vřelé, ale mobilní trh je především v Číně doslova obří a odbyt podobného titulu může navzdory nevoli fanoušků zaznamenat masivní úspěch.

Na datum vydání mobilních her od Blizzardu se zatím čeká, oficiálně oznámené je zatím pouze Diablo, ale Blizzard se nechal slyšet, že chystá mobilní adaptace všech svých značek. Dáte šanci zpracování pro chytrá zařízení?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole