Blizzard pracuje na survival hře ze zcela nového univerza. Nabírá členy do vývojářského týmu

Naposledy Blizzard přišel s novou značkou před sedmi lety. V jeho studiích konečně vzniká zase něco úplně nového.

Existuje spousta značek tohoto světoznámého studia, které bychom zase rádi viděli s vydáním nové hry. Teď ale podle Blizzardu přišel čas zase na něco nového. Projekt, jehož jméno zatím neznáme, oznámili spolu s tím, že shánějí vývojáře do týmu. V blízké době se tak dalších informací nejspíš nedočkáme. 

"Blizzard se vydává na novou cestu do zcela nového univerza, které je domovem pro zcela novou survival hru pro PC a konzole. Místo plné hrdinů, které jsme zatím nepotkali, neodvyprávěné příběhy a neprožitá dobrodružství. Obrovské místo plné možností, které teprve čekají na objevení," uvádí Blizzard v oficiální zprávě.

image.png

I když se stále nabírají členové do týmu, tak je prý projekt hratelný. To na svém Twitteru poznamenal šéf studia Mike Ybarra. Dle jeho slov strávil několik hodin ve hře. Stále je ale otázkou, co tato hra bude vlastně zač. Kromě žánru a dvojice obrázků toho zatím víme opravdu málo. 

Váš názor Další článek: EA připravuje další tři hry z univerza Star Wars. Všechny vznikají ve studiu Respawn

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
17:07 | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru