Blizzard představil novou hru, karetní Hearthstone: Heroes of Warcraft

Sběratelská karetní hra má být rychlá, jednoduchá na naučení a hlavně velmi chytlavá.

World of Warcraft sice už oficiální sběratelskou karetní hru má, nicméně to neznamená, že není místo ještě pro další. Zvlášť, když ta nová hra bude jen online a free to play. Přesně to je v základu Hearthstone: Heroes of Warcraft – digitální sběratelská karetní hra, která se orientuje na online bitvy 1 vs. 1 a je zasazená do světa Warcraftu.

ss2-full.jpgss3-full.jpgss6-full.jpg
ss4-full.jpgss1-full.jpg ss5-full.jpg

K představení hry došlo dnes na veletrhu PAX East po předchozím navnadění Blizzardu, že ukážou něco malého a na ně netradičního. Celou hru vytváří tým pouze o 15 lidech a dočkáme se jí prý brzo. Ne tedy „Blizzardovsky brzo“, ale opravdu brzo. Hearthstone už má spuštěné stránky, kde se můžete přihlásit do bety. Ta by měla být spuštěna už v létě, tedy prvně pro US. Hra je určena pro PC a Mac, později by se měla objevit i na iPady.

Herně připomíná Hearthstone podobné hry, jako je třeba slavný Magic: The Gathering. Můžete hrát za jednoho 9 hrdinů světa Warcraftu a prostřednictvím karet různého typu (příšery, kouzla a tak dále) se snažíte dostat životy nepřátelského hrdiny dřív, než se to podaří jemu. Blizzard chce, aby hry byla co nejpřívětivější pro každého, ale aby zároveň měla dostatečné strategické základy. Takže, jste připraveni utrácet své peníze za balíčky virtuálních kartiček?

Zdroj: Kotaku

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 nejšílenějších pařeb, které si můžete zahrát na Steamu

8 nejšílenějších pařeb, které si můžet…

Během letošního roku se Valve rozhodlo, že Steam Greenlight neplní tu roli, kterou od něj požadovalo. Skrz něj se na Steam totiž dostávaly opravdové zrůdnosti, jako třeba simulátor kamene. Tomu měla zabránit nová služba jménem Steam Direct. Jak si můžete všimnout, opět jim to tak úplně nevyšlo, a i nadále tak v nejpopulárnější digitální distribuci PC her naleznete unikátní šílenosti. Nabízíme vám ty nejbizarnější z nich!

14.  9.  2017 | | 7 N/A
10 českých her, které úspěšně prorazily i do zahraničí

10 českých her, které úspěšně prorazil…

Ačkoli se nemůžeme měřit s většími zeměmi, pár skvělých her od nás se do světa podívalo. Pojďme se podívat na ty největší šťastlivce.

6.  9.  2017 | | 12 N/A
Hrajeme sci-fi akci Destiny 2: epický fotoseriál z výpravy

Hrajeme sci-fi akci Destiny 2: epický …

Destiny 2 je hra plná rozporů. Po několika desítkách hodin strávených v jejím světě vám ale můžeme říct jedno. Budete nadávat, ale nebudete se moci odtrhnout.

9.  9.  2017 | | 2 N/A
Herní agenda: konec okurkové sezóny

Herní agenda: konec okurkové sezóny

Tak jsme přežili letošní okurkovou sezónu a pomalu ale jistě se k nám dostávají tituly, na které jsme se takovou dobu těšili. Je libo strategii, čistokrevnou akční jízdu nebo pohodovou adventuru? To všechno se objevilo během minulého měsíce.

8.  9.  2017 |
7 nejděsivějších herních zážitků, které nesmíte hrát v noci

7 nejděsivějších herních zážitků, kter…

Strach a hrůza patří spíše k nepříjemným a nechtěným pocitům. Přesto je ovšem mnohdy záměrně vyhledáváme a jejich přítomnost si doslova užíváme, což je vlastně jeden z velkých paradoxů zábavního průmyslu. Hororové zážitky nás naplňují a přitahují zároveň, a to v jakékoli podobě. Pojďme si připomenout ty nejděsivější hry, které si lze v rámci videoher můžeme užít.

12.  9.  2017 | | 6 N/A
Herní filosofie: samotářské zážitky žijí dál

Herní filosofie: samotářské zážitky ži…

Byl tady Skyrim, bylo tady Divinity a teď tady máme třeba Uncharted. Singleplayer zkrátka stále táhne, nyní snad možná ještě více než kdy dříve.

16.  9.  2017 | | 7 N/A
WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

Nasaďte helmu, zapněte pásy a připravte se ke startu. Nový ročník WRC je konečně tady. A tak se ptáme, má v letošní konkurenci závodních her šanci na úspěch?

18.  9.  2017 | | 1 N/A
GTA 5, Fortnite a další herní pecky ve slevové akci digitální distribuce

GTA 5, Fortnite a další herní pecky ve…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku her na PC? Green Man Gaming má pro vás parádní slevy!

13.  9.  2017 |