Blizzard příští týden odhalí svou novou mobilní hru ze světa Warcraftu

Potvrdila to společnost v nedávném oznámení.

Fanoušci temného univerza Warcraftu by si měli kroužkovat v kalendáři datum 3. května. Podle Blizzardu totiž právě v tento den společnost oficiálně představí zbrusu novou mobilní hru, zasazenou do tohoto univerza. Odhalení proběhne v 19:00 hodin našeho času skrze oficiální livestream

Blizzard už dříve potvrdil, že na cestě je hned několik mobilních Free-to-Play her a Warcraft odhalovací štreku očividně nastartuje. 

Blizzard je rozhodně rozjetý, jelikož přednedávnem odhalil také další datadisk pro MMO World of Warcraft s názvem Dragonflight a studio v současnosti pracuje také na nové AAA survival hře pro PC a konzole. 

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Diskuze (3) Další článek: Roztomilá kočičí adventura Stray vyjde na PC a Playstation už v létě

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,