Blizzard se už zase chlubí

O prodejních úspěších MMORPG World of Warcraft jsme vás informovali zhruba před měsícem; tehdy činil počet hráčů hrajících WoW rovné dva milióny. Mezitím se počet hráčů díky expanzi na čínský trh téměř zdvojnásobil. To, co trvalo hráčům z celého světa několik měsíců, se podařilo Číňanům dosáhnout během několika týdnů – počet zdejších předplatitelů WoW již přesáhl 1,5 milionu. V tomto případě společnost Blizzard opět neočekávala takový úspěch. Celkově se tak číslo hráčů hrajících WoW pohybuje kolem 3,5 miliónu.

Důvodů, proč je hra v nejlidnatější zemi světa tak oblíbená, je hned několik. Hlavním pravděpodobně bude to, že se nějaký čas spekulovalo i o tom, že čínské úřady WoW vůbec nepovolí a do Číny se vůbec nedostane. Nakonec se tak nestalo, čemuž se mohou tamní hráči jedině těšit – jako jediní si užívají čtyřiadvacetihodinového servisu. Zatímco v evropských zemích a dokonce i na americkém kontinentu se hráči odpovědí na své dotazy nedočkají buď vůbec, anebo s velkým opožděním, zde byl Blizard nucen zajistit kvalitní podporu, která odpovídá na dotazy prakticky obratem. Nakonec v důkladné péči o hráče se projevilo i to, že se o podporu nestará Blizzard sám, ale najal si čínskou firmu The9...

Zdroj: Gamespress


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce