Bohemia Interactive odhaluje Take On Mars

Po úspěchu simulátoru Take On Helicopters se české studio rozhodlo přesunout z oblak do vesmíru v nové misi na Mars. Co můžeme očekávat?

Vývojáři hodlají navázat na úspěch svého předchozího titulu, ve kterém jsme se mohli proletět mnoha světovými helikoptérami, a připojit nás k výpravě na vzdálenou rudou planetu, která skrývá překvapivá tajemství. Měli bychom se dočkat realisticky ztvárněného povrchu planety, který byl vytvořen podle satelitních snímků, vesmírných vozítek a unikátních misí.

67e305bb-83130.jpg 7a5fb6bb-83132.jpg ce356b4e-83129 (1).jpg

Titul nabídne tři hlavní módy – Space Program, Scenarios a Editor. První mód nabídne více strategický pohled na věc, když se v čele Vesmírné Agentury pokusíte vyvíjet nové technologie, vyrábět vesmírný hardware a vozidla, která poté použijete na povrchu planety.

To bude možné ve druhém módu, který vás už pošle přímo na Mars, kde budete prozkoumávat povrch, hledat minerály a plnit rozličné úkoly. Nakonec Editor mluví sám za sebe. Tvůrci nám slibují maximální volnost, jelikož má být titul kompletně modifikovatelný. Hráči budou moci vytvářet vlastní komplexní mise, scénáře, vozidla, prostředí a cokoliv jiného. 

63d09a31-83124.jpg cb15ff2b-83131.jpg ff43add2-83127.jpg

Mezi lákavé vlastnosti titulu patří také dynamický model poškození, realistické ztvárnění veškerého hardwaru, úplný ekonomický systém, se kterým se budete muset poprat a v neposlední řadě i problémy, které u podobných projektů vznikají.

e815256e-83134.jpg

Take On Mars vypadá přinejmenším originálně. Nakolik zábavný titul bude bychom měli zjistit ve třetím čtvrtletí letošního roku, kdy titul vyjde pro PC v digitální podobě. Předpokládaná cena je 9,99 euro. Více se o hře dozvíte na oficiálních stránkách.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |
PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, starší konzole chybí

PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, …

Šéf SIE potvrdil, co se v posledních týdnech šuškalo. PS5 bude kompatibilní jen s hrami pro PS4, starší konzole jsou mimo hru.

18.  9.  2020 | | 11 N/A