Boj za práva Wookies v novém datadisku pro SW Galaxies

Třetí, zatím poslední oznámená, epizoda Hvězdných válek se pomalu ale jistě připravuje udeřit na filmová plátna, a tak bylo jen otázkou času, kdy se Lucasarts přičiní se svým onlinovým trhákem Star Wars Galaxies. Dnes byl oznámen oficiální přídavek pro tuto hru, s názvem Rage of Wookies, který bude svým vydáním na internetu předcházet filmové premiéře v USA. Konkrétně dva týdny před samotnou Epizodou 3: Pomsta Sithů, se dočkáme rozšíření v podobě zbrusu nové planety Kashyyk.

Ti z vás, kdo mají rádi ty malé roztomilé medvídky žijící na této džunglí porostlé planetě, se mohou těšit na prozkoumávání povrchu planety, boje v nepřehledném terénu a v neposlední řadě i na 100 nových questů. Na Kashyyku se buď přidáte na stranu obránců práv huňatých Wookies nebo naopak k otrokářům, kteří je hodlají využívat ve svém safari. Kromě toho si zalétáte v Jedi Starfighteru, se kterým například Anakin Skywalker nevědomky položil na lopatky obchodní federaci v prvním díle, či se setkáte s novými příšerkami převzatými přímo z třetí epizody. Aby toho nebylo málo, autoři nám v add-onu umožní stát se "vesmírnými horníky", kdy budete dolovat cenné zdroje z vesmírných asteroidů.

  

Rage of Wookies bude ke stažení k dispozici 5. května, přičemž ke spuštění bude potřeba jak originální hra, tak i nedávný datadisk Jump to Lightspeed.

Zdroj: Gamershell, Homepage

Váš názor Další článek: Týden ve světě e-sportů

Témata článku: , , , , , , , , ,