Boj za světlou stranu síly ve videu Jedi Academy

Proslulá firma Raven Software již dokončila další díl ságy Star Wars Jedi Knight, nové pokračování s podtitulem Jedi Academy by se tak mělo na pultech obchodů objevit v polovině měsíce září. Nechat fanoušky čekat "na suchu" by však nebylo tím nejchytřejším rozhodnutím a tak se Raveni ve spolupráci s LucasArts rozhodli zveřejnit další, celkově teprve druhé video hry. Ukázka dosahuje délky dvou minut a představí vám nejen hovořícího Luka Skywalkera, ale také spoustu zajímavých bojových akcí. Jak možná mnozí z vás tuší, jako první hra série umožní Jedi Academy hráčům vytvořit si nejen vlastní postavu a určit jí pohlaví, rasu, oblečení, fyzické a další atributy, ale také možnost zvolit si vlastní barvu jílce a ostří svého meče (což ovšem umožňovaly už četné modifikace pro Outcast). Co dalšího hra nabídne a na co se můžeme těšit? Odpoví vám naše detailní první dojmy, které mimo jiné obsahují galerii 70 obrázků z průběhu celé hry.

   

   

Výňatek z prvních dojmů: "Stát se rytířem Jedi bylo vždy nepopsatelnou poctou, jejíž význam nelze slovy dost dobře vyjádřit. Sen však zůstává pouze nedotčeným přáním a pro jeho skutečnou realizaci je potřeba více než jen snůška řečí a slibů. Nic z potřebné odvahy, odhodlání i dalších schopností však nechybí Jaden Korrenovi, hlavnímu hrdinovi Jedi Academy, který si důvěru vysloužil skutkem vytvoření vlastního světelného meče. Havárie lodi však počáteční nadšení změní v reálnou a nečekanou konfrontaci se zlem. Hned první úlomky dění prozradí mnohé - temná strana síla opět nabírá na moci díky Ragnosovi, již po několik tisíc let zesnulém členu řádu neblaze proslulých Sithů. Jeho přívrženci hodlají po všech koutech galaxie nashromáždit dostatek Síly a použít ji k jeho oživení - návratu, který by významně převážil misky vah ve věčném boji dobra a se zlem."

Související informace (Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy):
Homepage hry: http://www.lucasarts.com/products/jediacademy/
Výrobce hry: Raven Software
Distributor hry: LucasArts
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Podzim 2003

Download (trailer, 7,4 MB): Doupě

Zdroj: Gamer´s Hell

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A