Boneworks je VR hra, která ukazuje slibnou budoucnost virtuální reality

VRko zatím stagnuje, vývojáři ale nad ním stále nezlomili hůl.

Virtuální realita už je tu s námi pár let, ale stále čekáme na ten kýžený pokrok, který tuto technologii opravdu prodá širšímu publiku a potenciální klientele. Half-Life: Alyx vypadá zajímavě, ale potřebujeme více podobných projektů, které posouvají laťku zase o něco dál.

Jedním takovým je hra Boneworks. Jde tedy spíše o technologické demo pro Steam a PC virtuální realitu, které se chystá na trh už 10. prosince letošního roku, bude ale nabízet dostatečně nabitý obsah, aby zabavil i na delší dobu. Jde také o jedinou hru, která používá technologii pro kompletní snímání pohybů vašich rukou a fyzikální model všech zbraní. 

To znamená, že střelba a vše kolem ní je provedena dokonale a jde opravdu o zážitek i jen si hrát se zbraněmi, které se chovají realisticky a věrohodně. Rozhodně jde o působivou ukázku, kam se VR může v budoucnu ubírat. A je to pěkný výhled.

Diskuze (1) Další článek: Playstation 5 se prý cenou vyrovná předchůdci, na trh dorazí v listopadu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,Oura Ring má novou konkurenci. Tento chytrý prsten vydrží týden na jedno nabití a ani o něm nebudete vědět

Oura Ring má novou konkurenci. Tento chytrý prsten vydrží týden na jedno nabití a ani o něm nebudete vědět

** Na světě je dalších chytrý prsten pro Android a iOS ** Na svědomí jej má portál Indiegogo ** Titanový doplněk na prstu ani nepocítíte

Martin Chroust
Chytrý prstenIndiegogoZdraví
Superodolný tank má na zádech displej z hodinek a baterii, ze které se rázem stane powerbanka

Superodolný tank má na zádech displej z hodinek a baterii, ze které se rázem stane powerbanka

** Výrobci odolných telefonů se stále snaží přijít s něčím novým ** Tentokrát více mysleli na výkon telefonu i na jeho nabíjení ** Druhý displej na zádech se pomalu stává standardem...

Martin Chroust
OukitelDruhý displejZvýšená odolnost
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

24. listopadu | Dead Island 2 se sice opozdí, ale už 6. prosince uvidíme nové záběry z hraní. Máme se těšit na akci, brutalitu a hordu zombíků. 
24. listopadu | Studio, které jsme dříve znali jako Square Enix Montréal, zavírá krám a s ním končí i podpora jeho starších her. Od 1. prosince už Arena Battle Champions, Deus Ex Go, Hitman Sniper: The Shadows ani Space Invaders: Hidden Heroes na Play Store ani App Store nenajdete. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách