Borderlands 3 se představují prvními herními záběry, čeká nás pořádná jízda

Gearbox nám konečně ukázal záběry přímo ze hry. Vypadá to, že ani tentokrát se akcí a vtipem nešetří.

Gearbox Software představil první záběry přímo ze hry Borderlands 3 a pořádně nám třetí Borderlands předvedl. Nabídl zasazení příběhu, herní svět i nespočet akčních scén. 

V demu, které  se nám předvedlo se setkáváme s ukázkou toho, jak funguje Quick Change Station, na které můžete měnit měnit vzhled svojí postavy, upravovat barvy a emoty či vylepšovat své stromy schopností. Pak už se nám dostává pohled na ukázkovou startovní misi, ve které se nám odhaluje, jaké patálie se na Pandoře rodí.

Nový kult, který si říká Children of the Vault začíná dělat pořádné potíže a právě noví Vault Hunteři mají kult pořádně prozkoumat a zjistit, kdo za ním vlastně stojí. Dostanete se tak do infiltrační mise, ve které se budete muset dostat až k vůdci lokální buňky tohoto kultu. 

Borderlands ukazují všechno, co na nich hráči až doposud milovali a přidávají i pár nových prvků. Tentokrát budete moci používat při sprintu například skluz nebo si vylézt na vyvýšená místa. Z hlediska vašeho arzenálu se můžete těšit především na obrovskou variaci zbraní, které navíc mohou mít více palebných režimů. Je tak čistě na vás, jestli zvolíte normální střelbu, nebo přepnete třeba na výbušné rakety. Podobně je to i se zbraněmi, které používají elementy, protože některé z nich jich budou moci využívat i více.

Šéf Gearboxu je po review bombingu rád, že Borderlands 3 budou na Epic Store

Šéf Gearboxu je po review bombingu rád, že Borderlands 3 budou na Epic Store

Přidává se i nová základna v podobě vesmírné lodi Sanctuary, která vám umožní pracovat se všemi možnými vlastnostmi, a také na ní najdete loot, na který jste třeba v průběhu mise zapomněli. Setkáte se zde také se starými známými, nakoupíte vylepšení, upravíte si postavu a můžete si klidně i třeba zahazardovat. 

Borderlands 3 vychází 13. září na PS4, Xbox One a PC

Záznam eventu

Další záběry ze hry

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude součástí světa WoW

Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude …

Od datadisku Shadowlands ho můžete potkat ve světě Azerothu, a i ti, kteří WoW nehrají a Reckfula vlastně vůbec neznají, musí uznat že se jedná o velice pěkné gesto.

10.  8.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A
Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafikou a DLSS 2.0

Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafik…

Nejnovější technologie v precizně optimalizovaném enginu pana Kojimy.

8.  8.  2020 | | 8 N/A