Borderlands 3 už je skoro jistou záležitostí, vývojáři škádlí dalším náznakem

Borderlands 3 už jsou skoro jistým oznámením na PAX East a vývojáři nás neustále zásobují novými náznaky, aby nás udrželi pořádně napjaté.
Borderlands 3 už je skoro jistou záležitostí, vývojáři škádlí dalším náznakem

Fanoušci Borderlands už delší dobu čekají napjatě na odhalení třetího dílu a Gearbox k němu neustále odkazuje ve svých nejčerstvějších novinkách. Oficiální potvrzení ale ještě nepřišlo a představení nového přírůstku do série tak stále zůstává pouhou spekulací i přesto, že její věrohodnost se dá v tomto případě považovat za velmi důvěryhodnou. Třetí díl oblíbené série s osobitým humorem by se měl představit na PAX East, kde by se navíc mohlo ukázat ještě něco dalšího ze světa Borderlands.

Vyloučená není rozhodně ani možnost, že kromě pokračování série by se mohla objevit například Game of the Year edice pro konzole nové generace. Její odhalení se totiž v poslední době hodně skloňovalo díky tomu, že se pro ni objevily ratingy. Zůstává tak nejspíše pouze otázkou času, kdy se nám oficiálně představí. Těšíte se na návrat do světa plného střelných zbraní a nekonečného šílenství?

Více se snad dozvíme už dnes v 19:00, kdy pořádá Gearbox svůj panel na PAX East. Nezapomeňte si tedy ve večerním programu vyhradit místo, tohle (snad) bude velké.

Nejnovější komentáře