Borderlands GOTY edici si na současné generaci zahrajete už příští týden

Borderlands Game of the Year edice dorazí na současné konzole. Čekat na ni nebudeme dlouho.

Nejočekávanějším oznámením od Gearboxu bylo jednoznačně to, že se konečně dočkáme třetího dílu naprosto šílené střílečky v komiksovém stylu, kterou není nic jiného než Borderlands. To by ale samozřejmě nebylo možné bez kvalit předchozích her, které se nám nyní tvůrci rozhodli připomenout předělávkou původních Borderlands i s DLC. 

Návrat Game of the Year edice nám přinese kooperační hru a multiplayer až ve čtyřech hráčích na jedné obrazovce. Těšit se můžeme také na upravený vizuál včetně podpory 4K rozlišení a také HDR. Nechybí ani vylepšené textury a modely postav. Pokud vám je málo grafických vylepšení, nemusíte zoufat. Čeká nás toho totiž mnohem více.

Vývojáři zapojili fantazii a přidali i další funkce. Zaměřili se také na vylepšení stávajících mechanik a prvků. Dostanete tak k dispozici například vylepšený inventář nebo možnost sbírat lékárničky, náboje a peníze automaticky. Pokud patříte mezi fanoušky Borderlands, rozhodně si nenechte utéct datum 3. dubna, kdy hra vychází. V tento den se navíc kromě vydání GOTY edice starších dílů můžeme těšit na další informace o dílu nejnovějším. Hráči na počítačích také jistě ocení, že pokud hru vlastní, budou moci sáhnout po GOTY edici zcela zdarma. 

Váš názor Další článek: O předělávku Resident Evil 3: Nemesis se možná nepostará Capcom

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,